ARKADAŞLAR ARKA TEKERDEN SES GELİYOR YARDIMMMMMMMMMM

arkadaşlar ne zaman boşta veye yükteyken gıcır gıcır sess geliyor daha yeni olmaya başladı ne oldugunu bi acılarmısınız bişey olmasından korkuyorum : ' ( duva*-*0 cçr-*-seger kötüyse ne yapılmalı servislerde hiç ugramıyor her sene konturole gelirdi

Ynt: ARKADAŞLAR ARKA TEKERDEN SES GELİYOR YARDIMMMMMMMMMM

rıdvan8066 link=topic=33180.msg284481#msg284481 date=1278756266' Alıntı:
hacı blemem ama o ses bizim motorun arka tekerinden de geldi biz fazla önemsemedik sonra bilye dağıttı benim tavsiyem servisi ara ve bakım yaptır
yok bizim bura çok taşlı ama b babama diyeyim belki bilye sag sol oynamıooo sade gıcır gıcır ses var

birader ya akisten geliyor yada bujonları kontrol et bnmde başıma gelmişti 640ta arka jantın ağırlıkları gevşemiş ondan yyapıyormuş bi kontrol et.

massey ferguson 277 gold link=topic=33180.msg284487#msg284487 date=1278760004' Alıntı:
bakalım sanayiye yolumuz düşerse babama derim
sanayide ne işin var :D bujonları kendin kontrol et eğer hayla dewam ederse gidersin.ama büyük ihtimal bujonlardan geliyordur ses.

ABİ ÇANKIRININ İLÇESİNDEYİM BURANIN USTALARI FABRİKAYA TAŞ ÇIKARTIR YAPTIKLARI İİ OLU HİÇ BİR TRAKTÖR HİÇ BOZULMADI ALLAHA ŞÜKÜR BENİM ESKİ 255 TURBO 23.000 SAATTE RAHAT ÇALIŞTIR 30000 DE BOZULDU

bijonları kontrol et benim 240 5 bijou kesmişti ses yapıodu tekeri bi açtılar istavroz dişlerini iz yapmış ses ordan geliomustu

bilyededir sorun servise göster benimkindede vardı öle bi ses tıkır tıkır tıkır diye sevise götürdüm bilyelerin durum vahim dedi :D bilyeleri dagıtırsa motoru degiştirecem.