bütün araç ve ekipmanlarım gitmiş

arkadaşlar benim oyunda 5 traktör 1 biçer döver ve yaklaşık 10 tane ekipmanım vardı oyunu sevledim ve çıktım. Tekrar girdiyimde hiçbiri yoktu bütün çiftliyim bomboştu hiç birşey anlamadım ne olur yardım edin

Ynt: bütün araç ve ekipmanlarım gitmiş

ne olur biri cevap versin aynı şey yine oldu ya bir hafta boyunca aldığım herşey gitti sıkıldım artık aynı şey olursa bir daha bu oynu oynamıyacam galiba

arkadaşlar sorunu buldum ama sorunu nasıl çözeceğimi bulamadım hiç değilse bunu nasıl çözeceğim konusunda yardımcı olun ne olur. 4 gün oldu bir cevap alamadım yoğun olduğunuzu biliyorum. Bu sitenin çok yardımı oldu gerçekten hepinize teşekkür ederim.

sorun bu modda klasöre ekleyince bir şey olmuyor ama satın alınca save yapmıyor, save yapmamakla kalmıyor oyundan çıkıp tekrar girince önceden aldığım bütün araç ve ekipmanlar gidiyor. Acaba bu modun sorunsuz çalışanı var mı
http://img713.imageshack.us/img713/2949/store.png

yazık size ya bu modu kullanan kimse yok mu yani demek ki bu site oyun severlere yardımcı olmak için. Hakkınızı yemiyelim siteye yeni üye olduktan sonra iki gün her soruya anında cevap aldık ondan sonra kimseden ses çıkmaz oldu.Canınız sağolsun.

arkadaşlar yanlış anlamayın benim tepkim sorunumun çözülememesi değil oyun için bir sürü mod var farkındayım hepsini tek tek denememiş olabilirsiniz. İnanın emeğinize saygı duyuyorum bütün gün bilgisayarın başında oturup sorunları çözmeniz zor. Sizinde özel hayatınız özel işleriniz var farkındayım benim tek sıkıntım bir başlık açtığımız zaman aradan günler geçmesine rağmen herhangi bir cevap vermemeniz. daha önce görmediğiniz bir mod ya da bilemediğiniz bir sorun olabilir ama en azından bir cevap verin örneğin sorununuz araştırılacak yada sorunuzun cevabını buradan bulabilirsiniz diye yazabilirsiniz bizde boşuna beklemeyiz.