New Holland 011 modeller -td-tdd serisi i kabin içi değişiklik

01.02.2010
5,124
1,139
Aksaray

Slm arkadaşar bu gün newhollan bayisindeydim yeni td-d serilerinde kabin içi çift çeker kolu çif badamaj pedalı nı elektronik düğme yapmışlar ben td kullanıcısı olarak haşlandm güzel olmuş yoksa bu çiftçeker kolu sıkmaya başladı çek bas sonra geri birazcık git şimdi bu modellerd o det yok tabiki ithal modeller gibi içi komple hassas sistem değil ama birşeyler yapmışlar iyide olmuş
-d serileri 2011 yeni kabin içi
abcd0013f.jpg

abcd0007g.jpg

[imghttp://img227.imageshack.us/img227/5728/abcd0008h.jpg[/img]http://
abcd0009n.jpg

abcd0010u.jpg

abcd0011e.jpg

abcd0012d.jpg

Ynt: New Holland 011 modeller -td-tdd serisi i kabin içi değişiklik

eline sağlık güzel fotolar. fakat bu zaten 2010 modellerde de böyle biz nisanda aldık aynı. yani plus yazanlar bu şekilde oluyo.
traktör 5.9 saatteyken gübre atarken çekmiştim.
140420101061.jpg

Güzel paylaşım. Bu yeniliğe şu cümle iyi gider. İnsanlık için küçük, Türk Traktör için büyük bir adım...:D İnşallah hidrostatik mekik ve powershiftli şanzımanıda önümüzdeki 20 sene içinde üretirler...

alipasalierkan link=topic=33281.msg285491#msg285491 date=1279401987' Alıntı:
Güzel paylaşım. Bu yeniliğe şu cümle iyi gider. İnsanlık için küçük, Türk Traktör için büyük bir adım...:D İnşallah hidrostatik mekik ve powershiftli şanzımanıda önümüzdeki 20 sene içinde üretirler...
:D katılıyorum abi nedense hep geriden gelirler..

alipasalierkan link=topic=33281.msg285491#msg285491 date=1279401987' Alıntı:

guzel yorum tamamen katılıyorum....

bizimkide bundan sevmediğim yönü çok sayamamda sevdiğim yönleri frene basınca çifçekere alıyo defransiyel kilidi (patinaj pedalı) ve çifçeker düğmeyle içine sesi az alıyo vitesi çok yumuşak bu yönleri hoş

paylaşım için sağol
Güzel paylaşım. Bu yeniliğe şu cümle iyi gider. İnsanlık için küçük, Türk Traktör için büyük bir adım... İnşallah hidrostatik mekik ve powershiftli şanzımanıda önümüzdeki 20 sene içinde üretirler...
bencede ileri geri shutle yapsalar biran önce çok iyi olur bizim işimiz havuç yüklemede kepçe kullandığımız için sürekli deprajda kullanıyoruz sıkıntılı oluyor
shutle olursa hem iş yönünden hem kullanıcı yönünden hemde masraf yönünden sıkıntı olmaz