TOKMAKCI (265) anız sürümünde

arkadaşlar dün çok güzel yağmur yağmıştı bende yağmur tavıyla balya yapılmış tarlaları çift sürdüm bir kaç foto çektim kendim sürerken çekemedim babam sürerken size bi kaç foto çektim ilk önce kendi pulluğumuzu denedik çok doldu yoruyo pulluğu akrabanın 4'lü 12 liyi getirdik onla çok güzel sürdü

arkadaşlar yorumlarınız bekliyorum emeğe saygı

Ynt: TOKMAKCI (265) anız sürümünde

mrb ali.... benim şahsi yorumum ... bizim buralarda 265 in dörtlü ile anız sürebileceğine kesinlikle inanmam ... tabiki sizin oralarda toprak farklı olabilir ... hatta terakkulup ile tanışmadan bu traktöre üçlüden büyük pulluk takılabileceğini hiç tahmin etmezdim ....

OkayKANGAL link=topic=33297.msg285535#msg285535 date=1279452211' Alıntı:
mrb ali.... benim şahsi yorumum ... bizim buralarda 265 in dörtlü ile anız sürebileceğine kesinlikle inanmam ... tabiki sizin oralarda toprak farklı olabilir ... hatta terakkulup ile tanışmadan bu traktöre üçlüden büyük pulluk takılabileceğini hiç tahmin etmezdim ....

mrb okay abi.. tabi olabilir abi toprak yapısı sert veya kuru olabilir sürmez .. bizim burda 65 lik veya 85 liğe 3 lü pulluk taktınmı gülerler insana bide dalga geçerler pulluk yoksa vereyim yada yardıma gelem die bizim burda da toprak yapaısı çok sert olmadğı için 65 liğin dişine göre 4 ' lü pulluk.. hatta bidaki sürümde videoda çekeyimde abi o zman daha çok kanıtlanmış olur
yorum için de tşk.

Eline emeğine sağlık Ali....Güzel fotolar çekmişsin...Kırmızı pulluklar kaç no idide ağar geldi ? + rep
OkayKANGAL link=topic=33297.msg285535#msg285535 date=1279452211' Alıntı:
Okay abi Manisanını bazı yerlerinde Mf 240a 9no 5li pulluk takıldığını gördüm...Toprak çok gevşek....sürülen yerler burda ızgaralanmış tırmıklanmış yer gibi duruyo....

nforcer link=topic=33297.msg285548#msg285548 date=1279457798' Alıntı:
Eline emeğine sağlık Ali....Güzel fotolar çekmişsin...Kırmızı pulluklar kaç no idide ağar geldi ? + repOkay abi Manisanını bazı yerlerinde Mf 240a 9no 5li pulluk takıldığını gördüm...Toprak çok gevşek....sürülen yerler burda ızgaralanmış tırmıklanmış yer gibi duruyo....

sağol tşk. ederim ismail kırmızı pulluk 8 no sadce pullukların ağzı çok doluyodu ee haliyle traktörü zorluyo bizde akrabanın pulluğu getirdik