resimleri göremiyorum

arkadaşlar üzgünüm yine ben çok şey soruyorum biliyorum umarım bu son olur. ben yamalar bölümünde ekipmanlara bakıyorum ama çoğunda resim göremiyorum özellikle umut arkadaşımızın paylaştığı hiç bir yamanın resmini göremedim acaba sorun benden mi kaynaklanıyor bunu çok merak ettim hepsini tek tek indirip bakmakta zor olur yardımcı olurmusunuz acaba.
EK SORU:
bu rep olayı nedir ne işe yarar nasıl alınır yardımcı olan arkadaşlara nasıl verilir. kusura bakmayın rep hakkında hiç bir bilgim yok. bilgisayarla aram iyidir ama frum sitelerine pek aşikar olduğum söylenemez. Artık cahilliyimi mazur görürsünüz umarım.Saygılar.

Ynt: resimleri göremiyorum

elturco link=topic=33361.msg286002#msg286002 date=1279698817' Alıntı:
Evet burada aslan 2865 adlı kullanıcı arkadaşımız bir soru sormuş ve ben bölüm başkanı arkadaşları sahneye davet ediyorum,biraz aktif olalım.
yanılıyorsam özür dilerim ama alay ediyormuşsun gibi bir hisse kapıldım. Sadece resimleri göremiyorum diye bir soru sordum.Yardımcı olmak istemiyorsan seni anlarım çok soru sorduğumun farkındayım ama forum sitesinin sorular sorunlar bölümünün bunun için olduğunu sanmıştım üzgünüm yinede önceden yaptığın yardımlar için teşekkür ederim.

Ynt: resimleri göremiyorum

aslan2865 link=topic=33361.msg286126#msg286126 date=1279767800' Alıntı:
yanılıyorsam özür dilerim ama alay ediyormuşsun gibi bir hisse kapıldım. Sadece resimleri göremiyorum diye bir soru sordum.Yardımcı olmak istemiyorsan seni anlarım çok soru sorduğumun farkındayım ama forum sitesinin sorular sorunlar bölümünün bunun için olduğunu sanmıştım üzgünüm yinede önceden yaptığın yardımlar için teşekkür ederim.

Arkadaşım konunun sizinle alakası yok;ben burada gerçek anlamda bölümde görevli arkadaşlara seslendim açılan konulara ve sorulara yardımcı olmaları için,Yine tekrar ediyorum konunun sizinle alakası yok.. Kaldıki bu sitede görevli olduğumuz sürede bu tür konulara bilgimiz dahilinde yardımcı olmak ve cevap vermek zorundayız