Tarla ve Yoncalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar slm benim bi kaç sorum olacak size yardımcı olursanız sevinirim.
1-Tarlayı otomatik pilotta sürdüğüm için tarla sınırlarından bazen alıyor başını gidiyor traktörler tarlaları GIANTS EDITOR de bir şekilde bozulan yerleri düzeltme imkanımız varmı
2-Ot ekiyorum tarlaya sonra biçiyorum sonra boşaltma yerine boşaltıyorum. daha sonra yapılcak başka işlem varmıdır yoksa öle çirkin çirkin tepemi birikecek
3-Silaj ne demek ayrı bir işlem mi yoksa başka bir ürününü adımı kullanılan aletleri de varsa söylermisiniz
4-Mod klasöründen aldığım araçlar çok komik fiyatlı geliyor 1 lira gibi madem o kadar uğraşıyoruz fiyatları da pahalı olsun. Düzenleyebileceğimiz bir yer varmı
5-Bendeki oyun gold edition bu yüzden sanırım bazı araçları almıyor bende als bile satın alamıyorum. gold edition modunu normale çevirebiliyormuyuz.
şimdilik sorularım bu kadar eğer yardımcı olursanız sevinirim herkese bol LS li günler

Ynt: Tarla ve Yoncalar

spikeengin link=topic=33414.msg286291#msg286291 date=1279892724' Alıntı:
arkadaşlar slm benim bi kaç sorum olacak size yardımcı olursanız sevinirim.
1-Tarlayı otomatik pilotta sürdüğüm için tarla sınırlarından bazen alıyor başını gidiyor traktörler tarlaları GIANTS EDITOR de bir şekilde bozulan yerleri düzeltme imkanımız varmı
2-Ot ekiyorum tarlaya sonra biçiyorum sonra boşaltma yerine boşaltıyorum. daha sonra yapılcak başka işlem varmıdır yoksa öle çirkin çirkin tepemi birikecek
3-Silaj ne demek ayrı bir işlem mi yoksa başka bir ürününü adımı kullanılan aletleri de varsa söylermisiniz
4-Mod klasöründen aldığım araçlar çok komik fiyatlı geliyor 1 lira gibi madem o kadar uğraşıyoruz fiyatları da pahalı olsun. Düzenleyebileceğimiz bir yer varmı
5-Bendeki oyun gold edition bu yüzden sanırım bazı araçları almıyor bende als bile satın alamıyorum. gold edition modunu normale çevirebiliyormuyuz.
şimdilik sorularım bu kadar eğer yardımcı olursanız sevinirim herkese bol LS li günler

1-Ap ' de tarla sınırlarını tanımaması bazen haritadan kaynaklanabilir;editörle düzeltmen zor düzelteyim derken bozulabilirde..
2-döküm yerine yıktığın grass(otlar) sana para verir daha sonra oyuna girip çıktıkca o yığınların düzeldiğini görebilirsin.
3-Silaj, su içeriği yüksek yeşil yem bitkilerinin, havasız ortamda süt asiti bakterilerinin etkinliğine bırakılarak fermantasyona uğratılmaları suretiyle elde edilen;bir nevi hayvan turşusu da denilebilecek yem çeşidi. Besi ve süt hayvancılığında,hayvanların yeşil yem ihtiyaçlarını taze olarak karşılamak yılın ancak belli dönemlerinde mümkün olduğundan suca zengin kaba yem ihtiyaçlarının karşılanması zorunluluğu sonucu ortaya çıkmıştır.(kaynak wikipedi)
Oyunda ise mısır yada yoncanın;ki genelde bu iki ürün popülerdir. yaş iken kesilip silolara dökülmesidir.
4-gold edition normale dönmez normal oyunda gold yamalarını kullanabilirsin.
5-mod dosyasındaki her ekipmana ait xml.modDesc dosyası vardır yada hepsi aynı dosya içindedir.onu text dosyası olarak açıp ekipman fiatlarında oynama yapabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...