deutz-fahr agrolux 70 hakkındaki düşünceleriniz

Ynt: deutz-fahr agrolux 70 hakkındaki düşünceleriniz

bugün kullanmak nasip oldu bayıldım diebilirim :D bi arkdsm aldı iki gn oldu geldgi motorn kabin ici faln oldkca genş yolda da fena deil hani hız olarak.. daa tarlaya girmedi (12+3) vites.. 4 tekerde fren olması en buyk avantajı dier markalara göre bastıgın zmn yapıstırıo ön cama :D fakat yeni oldgdanmıdır nedir vites gecisleri sert geldi bana..

silent_11 link=topic=33460.msg306957#msg306957 date=1289300055' Alıntı:
bugün kullanmak nasip oldu bayıldım diebilirim :D bi arkdsm aldı iki gn oldu geldgi motorn kabin ici faln oldkca genş yolda da fena deil hani hız olarak.. daa tarlaya girmedi (12+3) vites.. 4 tekerde fren olması en buyk avantajı dier markalara göre bastıgın zmn yapıstırıo ön cama :D fakat yeni oldgdanmıdır nedir vites gecisleri sert geldi bana..
sinan abiye yakışır yaw deuts :)

valla bende yeni aldım agrolux 70 ama bizim buralarda bu aylarda sürüm olmadıgı için denemeye fırsatım olmadı hem zaten buna hangi numara ve kaçlı pulluk takacagımı bile bilmiyorum inşallah köyde yüzümükara cıkarmaz arkadaşlar

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=33460.msg312582#msg312582 date=1291665045' Alıntı:
valla bende yeni aldım agrolux 70 ama bizim buralarda bu aylarda sürüm olmadıgı için denemeye fırsatım olmadı hem zaten buna hangi numara ve kaçlı pulluk takacagımı bile bilmiyorum inşallah köyde yüzümükara cıkarmaz arkadaşlar
Hayırlı olsun fiyatı nekadara aldınız ve kabinde kliması warmı ? ve 4 ileri değilmi yoksa 5 miydi :S :D

Semih ben bizzat bayiye gidip sordum. Kabinleri fabrika takıyor klima isteğe bağlı takılıyor 2000 lira fark ödüyorsun. Kabinlerinde kalorifer sistemi var. 4 ileri vites var. totalde 12 ileri 3 geri vitesi var. Sorduğum bayi kabinli fiyatına peşin para 53 bin lira dedi. Kabinsiz fiyatına 49 binlira dedi. Ama kışa doğru satışlar azalınca tahminim 50 bin liraya düşerler:D

doganbey1 link=topic=33460.msg313389#msg313389 date=1291912776' Alıntı:
Semih ben bizzat bayiye gidip sordum. Kabinleri fabrika takıyor klima isteğe bağlı takılıyor 2000 lira fark ödüyorsun. Kabinlerinde kalorifer sistemi var. 4 ileri vites var. totalde 12 ileri 3 geri vitesi var. Sorduğum bayi kabinli fiyatına peşin para 53 bin lira dedi. Kabinsiz fiyatına 49 binlira dedi. Ama kışa doğru satışlar azalınca tahminim 50 bin liraya düşerler:D
ya bende vitesini flnöyle hatırlıyordumda klima işi kafamı bocaılıyordu :) gri kabinli olanları war onlarda hepsi full sanırım bunlarda kabi klima uygun fiyatları :)

traktörünüz hayırlı uğurlu olsun bende baya bir kullandım hidrolik aksamı mükemmel 4 llastik dubleks çeki mükemmel kabin dağcılar marka ama biraz dar tekfrende 4x4 bağlı iken bile kusursuz 4lü 11 numara yada 12 numara 3lü pulluğu çok rahat çekiyor fazla gazda istemiyor orta 2 ile 14 gazda mükemmel yürüyor yalnız mazota dikkat edin mazot çok seçer kükürlü kaçak mazot kullanmayın her pistona 1 pompa var ıkıntı çekersiniz ben pullukta denedim viideou hazır denediğim motor daha 20 saatte açılmamış vaziyette bizi yeterince ikna etti yorumu size kalmış

valla bence ses konusunda bir numara kendimi bir zamanlar çalıştığım jcb nin içindeki gibi hissediyorum yani sesle ilgili bir rahatsızlığım yok