VALTRA A75 / FORD 5000 / NewHollandTC56

Ynt: VALTRA A75 / FORD 5000 / NewHollandTC56

ÖZzGÜR link=topic=3936.msg40393#msg40393 date=1212073081' Alıntı:
Abi senin bu valtra nerenin üretimiydi?

özel mesaj atınca farkettim sorunu çok özür dilerim arkadaşım ... bizim motor finlandiya üretimi .. 2006 model o zaman türkiyede yoktu sanırım montajı tamamen ithal yani .. ben valtra kullanıyorum kusura bakmasın kimse ama bunların yerli montajlarını ben pek beğenmiyorum .. lakin a serisinin avrupa montajları ve imalatları gerçekten dört dörtlük traktör... T serisi ise gayet güzel bence türkiyede FENDT ten sonra en beğendiğim traktör..

okkangal link=topic=3936.msg40527#msg40527 date=1212090491' Alıntı:
özel mesaj atınca farkettim sorunu çok özür dilerim arkadaşım ... bizim motor finlandiya üretimi .. 2006 model o zaman türkiyede yoktu sanırım montajı tamamen ithal yani .. ben valtra kullanıyorum kusura bakmasın kimse ama bunların yerli montajlarını ben pek beğenmiyorum .. lakin a serisinin avrupa montajları ve imalatları gerçekten dört dörtlük traktör... T serisi ise gayet güzel bence türkiyede FENDT ten sonra en beğendiğim traktör..
Önemli değil abi... Bilgiler için saolasın.Bi yerde okuduğuma göre artık A serisi tamamıyla Türkiye ' de üretilip, buradan ithal edilecekmiş...

ÖZzGÜR link=topic=3936.msg40548#msg40548 date=1212095001' Alıntı:
Evet abi bende Valtranın sitesine baktım orda A72, A82, A92 modelleri var.Hattatın sitesinde ise Valtra olarak A75, A85, A95 var.

sen hattatın sitesini salla gitsin 5 senedir aynı orası ... yeşil valtralar artık yok halen onları tanıtıyor... senin bahsettiğin a72-82-92 bunlar konfor açısından biraz daha farklı sanırım ... memo (yalnız kurt) daha iyi bilir sanırım ... ama ithal a serilerinin eğer alırsan bayiişerde ve hattatta olduğunu biliyorum çünki aldığımız bayii büyüğünü verelim diye peşimizde iki senedir ...

okkangal link=topic=3936.msg40552#msg40552 date=1212098929' Alıntı:
sen hattatın sitesini salla gitsin 5 senedir aynı orası ... yeşil valtralar artık yok halen onları tanıtıyor... senin bahsettiğin a72-82-92 bunlar konfor açısından biraz daha farklı sanırım ... memo (yalnız kurt) daha iyi bilir sanırım ... ama ithal a serilerinin eğer alırsan bayiişerde ve hattatta olduğunu biliyorum çünki aldığımız bayii büyüğünü verelim diye peşimizde iki senedir ...
Hmm saolasın abi.

okkangal link=topic=3936.msg40552#msg40552 date=1212098929' Alıntı:

ewt okayy abey onlarr konfr açısında daha güsel tabii güçtee farklıı!ama yeşil valtraların sürümükalktıı artıkk!

arkadaşlar güzel yazıyonuzda dayanamadım konuya gireyim dedim. Öncelikle söyleyeyim Valtraların envayi çeşitlerinin parçaları ve diğer traktörlerin mesela masseyin perkins motorları john deree ' nin hidrolik aksamları burada üretilip tüm dünyaya gönderiliyor orada birleştirilip türkiye ' ye gönderiliyor ama artık işler değişmeye başladı hema fabrikası artık montajıda burada gerçekleştiriyor bu çok güzel bir olay değilmi... böylece fiyatlarda düşüyor , bizim paramızda cebimizde kalıyor o avrupa dediğiniz valtra traktörlerin parçaları burda yapılıyor.. boşuna fazla para vermeyin...... herkese selam...
bende A900 ve A75 yeni model var çok ama çok memnunum ikiside mükemmel..