valtra fiyatları

selamlar ben valtra a serisi ve n serisinin fiyatlarını öğrenebilirmiyiz? servis ve satış sorumlularından cevap bekliyorum özellikle n 82 ve a serisi için....

Ynt: valtra fiyatları

aman kardeslerim sakın ola valtra almayın. ben aldım başıma gelmeyen kalmadı. ilk 3 ay içinde hidrolik arızası yaptı. ama bir türlü gideremediler. dedikleri garanti falan fasa fisa. 1 yıl bekledim halletmediler. bide sucu bana buldular. neymiş büyük pulluk takmısım. benim bildiim pulluk büyük gelse traktör tarlada yürümez. hem bana satarken pullukla ilgili bişeymi dediniz. bu neden sayılamaz. bende valtrayı mahkemeye verdim. ama benim bir avukatın karsısına beş tane avukat geldi. dayan yanabilirsen dedim kendi kendime. bir süre bekledim herşey aynı. mahkeme uzayacak dediler. ne yapacagımı sasırdım. işe yaramayan traktörü ben ne yapayım. bende sattım. 2 yıldır bu valtra yüzünden ne cektiğimi bir allah bilir birde ben. sakın ola kardeşler almayın. evi damı satarsın.

okay abi sen niye uşaklımdk cevap vermiyonki en güzel cevabı sen verebilirsin bayi ve kullanıcı sensin traktörün ii si kötüsü olmaz ama vatranın kıronik problemleri varmı hidrolik sistemi valtranın cerkez köyde yapılıyor madem problem cözülemedi yenisini taksaymışlar zor bşy deyilki koskoça traktörü satmaktansa gerçi dovulun sesi karşıdan hoş gelir deyimide var ama neyse

valtra nın satış sonrasında şikayetci olan insanları bende duydum cok ilgisiz davranıyorlar mış.. zaten bu yüzden hattat tarıma guven kalmadı turkiyede.. yoksa traktörleri güzel yerli ama.. halkın guveni yok artık.. üniversallerden sonra artık.. şimdide sattıkları valtralara sahip cıkmıyorlarsa artık diyecek bişey yok..

zaten traktörler de kusur var diyen yok satış sonrasında var.. yani fabrika sattıgı mala sahip cıkmıyor .. garanti kapsamında ürününe sahip cıkmıyor butur şikayetler duydum.. yoksa valtra traktörler cekiş olarak guzel traktörler.. ben sadece yakıtından ve satış sonrası hizmetlerden dolayı şikayetçi olanları duydum..

Merhaba arkadaşlar. Ben burdur gölhisar dan yazıyorum. 2008 model valtra A 75 çiftt çeker almayı düşünüyorum. nelere dikat etmem gerek yardımcı olursanız sevinirm. birde bu traktörlerin avrupa ya da yerli malı olduğunu nasıl anlarız. bir de benim için yakıt tüketimi çok önemli yaklaaşık olarak 1000 saatte olan valtra a 75 çift çeker düz yolda ve tarla sürerken ne kadar yakar acaba...

amatim link=topic=33498.msg305510#msg305510 date=1288690024' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar. Ben burdur gölhisar dan yazıyorum. 2008 model valtra A 75 çiftt çeker almayı düşünüyorum. nelere dikat etmem gerek yardımcı olursanız sevinirm. birde bu traktörlerin avrupa ya da yerli malı olduğunu nasıl anlarız. bir de benim için yakıt tüketimi çok önemli yaklaaşık olarak 1000 saatte olan valtra a 75 çift çeker düz yolda ve tarla sürerken ne kadar yakar acaba...

ben 2006 model valtra A75 kullanıcıısym arkadaşım .. sitede paylaşımlarımı görebilirsin ... 2006 dahil vede daha eskileri ithal valtraların ... 2007 dahil vede daha sonra üretilenler ise yerli ... benim kullandığım traktör çok yakıyor . haberin olsun .. yakıta katlanırım diyorsan çekiş vb. sorunlar yaşatmaz . yolda ise az kullanacaksın bu traktörü yakıt canını sıkabilir ...

kardeş değerli bilgiler ve de paylaşımlar için çok sağolsasın. Diğer konulardaki paylaşımlarım internet bağlantısındaki problem nedeniyle oldu bunun için kusra bakmayın. bende new holland 1996 model kara kafa 70 - 56 4 silindirli bir tarktör var. yakıt yüznden yani 70 56 bana göre çok yaktığı için değiştirmek istiyorum. işimi görebilecek traktör olarakta valtra a 75 hoşuma gitti ama onda da yakıt yönünden tertütlerim var. kulanıcılardan öngörü sağlayacak bilgiler alıp mantıklı ve de akılcı bir karara varmak istiyorum. bende ki 70 - 56 50 liralık mazotu 6 -7 km. yolu 4 sefer gidip gelmekle ve de o uzaklıktaki tarlada kısa zaman çalıştıktan sonra mazotun hemen hemen hepsini tüketiyor. bu yüzden bu traktörü değiştrmek istiyorum. eğer valtra da yakıt yönünde düz yolda ve de tarlada çalışırken normal denebilecek bir mazot tüketimi sağlıyorsa tercihim valtra yönünde olacak... mesela valtra mısır slajı yaparaken slaj makinesi takılı olup çalıştırıldığında 1 dekarda ne kadar mazot tüketir, ya da 1 dekar nadas bir tarlayı sürmede ne kadar mazot tüketir. bu şekilde mazot ölçümü yapan kulanıcılar var ise bilgilerini burada da paylaşırlarsa çok sevinirim... sayın editör sizin kulandığınız valtra nın ne gibi artıları ve eksileri var paylaşabilir misiniz ?

sakın ha kardeş valtra felan alayim deme parana yazık burada çukurovadada hiç kimse beğenmiyor alanda satmak için çareler arıyor satıp valtradan kurtulanda bayram yapıyor inanınki arkadaşlar bu yazdığım şaka değil gerçek

ben de a 75 avrupa var hiç bir sorun yok süper güç var güzellik var ben de valtra dan başka traktör kullanmam bundan sonra evet hattat tarım valtra nın arkasında durmuyo o konu da haklısınız