işte buda bizim erkunt 70t nimet

grnt0000y.jpg

grnt0004t.jpg

[/img]]http://img814.imageshack.us/i/grnt0010.jpg/[/img]

Ynt: işte buda bizim erkunt 70t nimet

paylaşım için teşekkürler bişey sorayım yanlış anlamayında sıfır traktör alıyosunuz en aşağı 15-20 sene götürmesi lazım peki neden kabinli klimalı almıyosunuz :)

alim1903 link=topic=33559.msg300667#msg300667 date=1286822626' Alıntı:
paylaşım için teşekkürler bişey sorayım yanlış anlamayında sıfır traktör alıyosunuz en aşağı 15-20 sene götürmesi lazım peki neden kabinli klimalı almıyosunuz :)

ben kabinli klimalı aldım.. fakat herkesin bu kadar para vermek istemeyebilir.. aralarında kabin ve klima farkı 10bin tl civarı bi para ediyor.. ayrıca erkuntların yeni tiplerinde kabinli ile kabinsiz arasında sadece cam, cd çalar ve klima farkı var diyebiliriz :)) her seyi aynı.. bide yazların sıcak gectigi yerlerde kabinsiz daha avantajlı mesela adanada.. klima falan kar etmez.. ve 68bg bi traktöre bide klima yuku bindirmek istememiş olabilir.. alanlar.. yani her ikisininde artısı eksisi var :)

tşk ceya uyeli arkadaşım plakayı sadece o camurlugun uzerindeki yere monta yaptıracaktım ama sadece arkaya bakan yonune yapılıyo onune bakan yonunde tutturuldugu yer oldugundan diger tarafına monta olmuyo birisinide on tarafa ettirdim ama yakıştı bana gore :)

alim1903 link=topic=33559.msg300667#msg300667 date=1286822626' Alıntı:
güzel soru luz kabinli guzel ama biz fazla çalıştırmıyoruz traktoru tt55 4wd vardı 2006 kabinliydi ama klima yoktu arkasına kepçe taktım cam ı da çıkartamadım vida lar bozulmuş toprak çekiyodum lazımdı toprak ı kaldırdım cama takıldı cam ustume un gibi dokuldu ondan kabin işi bana gore değil die kabinli olsun istemedik ve zaten motor u baya oldu alalı hala 55 saatte şuan fazla çalışmıyo ama omurluk aldık güzel traktor ama 40 km hızla levye de olsa super olacakmış :D ve ilk fotodaki arkasında alet olan traktor amcamların digeri bizim ilk fotodaki 320 saatte bizimkisinden sonra geldi bizimkisinden fazla çalışıyo ama :D çamurda biçim yaptı

birde arkadaşlar benim erkunt la amcam ların erkunt ikiside full modeli ama bazı ufak farklılıklar var arasında mesela on jant ortasındaki agırlık galiba onun uzeri birisi duz birisinde 3 nokta gibi bişey var gostergeler de farklı biraz ışıklandırması farklı bunlar ne anlamadım ben :S

usta levye dedigin sey ileri geri kolu zaten varki senin traktörde.. ileri geri ve bucuga attıgın kol da aynı işi görüyor .. levye den ne farkı var ?.. ileri it ileri geri it geri vitese takılıyor..

ceya023 link=topic=33559.msg300786#msg300786 date=1286880202' Alıntı:
usta levye dedigin sey ileri geri kolu zaten varki senin traktörde.. ileri geri ve bucuga attıgın kol da aynı işi görüyor .. levye den ne farkı var ?.. ileri it ileri geri it geri vitese takılıyor..
tmm levye gibi geri viteside tek tek de ileri giderken geri asılamıyoruz yani iyice durması gerekiyo yoksa ses veriyo levyeli olmadıgı için

cazgin0020 link=topic=33559.msg300789#msg300789 date=1286880835' Alıntı:
tmm levye gibi geri viteside tek tek de ileri giderken geri asılamıyoruz yani iyice durması gerekiyo yoksa ses veriyo levyeli olmadıgı için

o dedigin şey shutle olur.. diger türlü zaten cok zararlı.. şanzumana aşırı yuk bindiriyor.. bakma sen görüntüsüne bayilerin gösterilerine onu kullanamassın herzaman onun için hidrolik shutle olması gerek.. debriajsiz ileri geri.. bunun dışındaki levyeler problem cıkarabilir..

cazgin0020 link=topic=33559.msg300780#msg300780 date=1286878300' Alıntı:
tşk ceya uyeli arkadaşım plakayı sadece o camurlugun uzerindeki yere monta yaptıracaktım ama sadece arkaya bakan yonune yapılıyo onune bakan yonunde tutturuldugu yer oldugundan diger tarafına monta olmuyo birisinide on tarafa ettirdim ama yakıştı bana gore :)

plakalıga sırt sırt monte ettırebılırdın dostum plakaları ben 60-56ya oyle yapmıstım bnm