SimTractor Yardım Bölümü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: SimTractor Yardım Bölümü

Mustafa ben bişi sorcaktım.Bu oyunda hayvanlar falanda war onlara nasıl bakıyoruz yem falan wermiyormuyoz weya saman balyası falan yapıp beslemiyormuyuz.Ben hiç bişi yapmıyorum hayvanlarla ilgili gebermesin benimkiler :D
Hayvanlara bakma konusunda bizi bilgilendirirsen sewinirim...
Bide bu hayvanları satabiliyoruz galiba ama onu nasıl yapcaz...

Oyunda hayvanlarla ilgili şunu anlatayım:

Hayvanlara saman yada silaj yada balya yapmazsan hayvanlar senin paranı yer onu başta söliyim. Onlar nasıl ayakta duruyo diye düşünme paranla duruyorlar. :)

Onlara balya, saman yada slaj yapıp damın yanına yada içine yıktın mı onlar kendileri yiyorlar, zaten zamanla bitiyor o yemler. Paranda gitmiyor tabiki...

Hayvanları istersen satarsın ama hepsini satamadım ben. Turuncu hayvan taşıma römorkunu alcaksın, dama yanaş, aç kapağını onlar kendi binerler. Sonra kapağı kapat, borsaya git. Borsa dediğim yer mahsülleri sattığın yer. Oradaki kantara bin hayvanların ağırlığı yazar sonra yok olurlar. Anla o zaman satmışındır hayvanları...

Ya abi bn bu oyunu oynurorum çok güzel kurmadada sorun yok fakat bn oyunun içindeyken oyuu kaydedemiorum yardım ederseniz sevinirim

xhakan link=topic=52.msg407#msg407 date=1195405172' Alıntı:
Ya abi bn bu oyunu oynurorum çok güzel kurmadada sorun yok fakat bn oyunun içindeyken oyuu kaydedemiorum yardım ederseniz sevinirim

Tabiki kardeşim, elimizden geldiğince yardım edelim. Öncelikle oyunun crackini yaptınız mı, yani oyununuz tam sürüm mü?

- Eğer crack yaptıysanız kaydetmenin aktif olması lazım. Yani oyunu 'kaydet' yada 'save' yazan her yerden kaydedebilirsiniz.

- Eğer crack yapmadıysanız, indirdiğiniz klasördeki 'config.sim' dosyasını, oyunun program files ' te bulunan 'SimTractor 3.5' klasörünü içine kopyalayın, çıkan soruyada değiştir yada evet ' e tıklayarak cracki yapabilirsiniz.

Kaydetme sorununuz hala devam ederse, sorununuzu daha ayrıntılı bir şekilde tekrar, burdan dile getirebilirsiniz...

Sevgili kardeşim seni oyunu kaydetme konusunda şöyle bilgilendireyim.Önce ' ' esc ' ' basıp araçtan in,sonra indikten sonra uzun uzun ' ' esc ' ' ye bas sonra loading yazar,karşına bi menü çıkar menü türkçe olması lazım,sonra ordan ' ' geri ' ' ye tıkla açılan yeni yerde kaydet yazar ona tıkla yeter.Oyunun kaydetilmesi için tek yapman gereken bu :)

yav ben traktörü bi türlü kadıramıyom.ileri tuşuna basıom bişi olmuo yardım lütfen kdöc-*-*

SHABRY28 link=topic=52.msg596#msg596 date=1195731859' Alıntı:
yav ben traktörü bi türlü kadıramıyom.ileri tuşuna basıom bişi olmuo yardım lütfen kdöc-*-*

Traktörü oynatmak, her traktörde farklı.

Genel prensip şudur: Traktörü öncelikle çalıştırmanız gerekmektedir. 'ü' tuşuna basarak çalıştırın.
- Bazı traktörlerde durum şöyle: İlk hareketi vermek için vitese takmak lazım. İleri vites için 'm' tuşuna, geri vites için 'ö' tuşuna basınız. Vitesi yükseltmek için 'ç' tuşuna, vitesi düşürmek için '.' tuşuna basınız. 'İleri' yada 'geri' tuşuna basmanıza gerek yok, traktör kendisi hareket eder.
- Bazı traktörlerde de durum şöyle: İleri gitmek için 'ileri' tuşuna, geri gitmek için 'geri' tuşuna basınız. Vitesi 'ç' tuşuyla yükseltin, '.' nokta tuşuyla düşürün. İleri yada geri tuşuna basmazsanız traktör hareket etmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...