LS 2011 YOKSA GELİYORMU !

Ynt: LS 2011 YOKSA GELİYORMU !

enter link=topic=33684.msg288532#msg288532 date=1281552947' Alıntı:
herkesin ilk ve son isteği biran önce piyasaya çıkması hemde enkısa sürede bu iş iyice kabak tadı vermeye başladı

paylaşım için teşekkürler

biz teşekkür ederiz dostum şu anda biz dahil bütün tarım simülasyonları camiası bu oyunun peşindedir eminim..dileklerim şu yüce ayda Allahın dualarımızı kabul edip yüzümüzü güldürmesi..

şimdi şöyle birşey var oyunun çıkması yarın itibariyle saat 10.00 gibi duruyor diyoruz fakat yazının açılımını incelediğimizde gamescom isimli oyun fuarından bahsediliyor.bu saatte bu holde şu standda oyun gösterime girecektir gibisinden bir açıklama yapılıyor biraz dikkat ederseniz bana katılacaksınız peki bunun üzerine nasıl bir mantık yürütebiliriz?

Arkadaslar 18.08.2010 tarihinde köln de yapılacak toplantıda oyunun tanıtılacağı, zaten isteğe bağlı özllliklerle geliştirilmiş oyunun, yine talepler doğrultusunda geliştirileceği. world of warcraft ı bile satış olarak solladığı açıklandı. daha kesin dağıtım için bir tarih verilmemiş. çünkü oyun deneme sürecinde ve geliştirmeler yapılıyormuş. çevirebildiğim kadarıyla, yeni çıkacak oyunun eskisi kadar sorunlu değil, daha profesyonel ve geliştirmeleriyle oyuncuya daha çok zevk verecek bir oyun olacağını açıklamışlar.
Yeni oyuna eklenmiş en güzel özellikte internet üzerinden çok kullanıcı destekliyor olması. multiplayer özelliğiyle bence çok daha fazla haz vereceğinden eminim.
oyunun sistem gereksinimleri ise(bildiğim kadarıyla);
512 mb ekran kartı
2 ghz işlemci
2 gb ram
6 gb boş disk alanı
Umarım yakın zamanda çıkar..