YOZGAT-ŞEFAATLİ- SARIKENTTEN MF 185 LİK TRAKTÖR YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

2mmww1j.jpg

4k8vw5.jpg

vzwrwp.jpg

traktörümüz 1974 model olup ingiliz olanlardandır.orjinalden 4 vites ve 4.viteste surat dişlisi vardır.kasabamızın en hızlısı diyebilirim.arkadaşlar bu traktörün kaç hp oldugunu bilen varmı ben 65 olarak bılıyorum ama kesin bir bilgim yok.yaklaşık olarak 200 230 dönüm arası arazimiz var traktörümüzü değiştirmeyi düşünüyoruz hangi traktörü almamızı önerirsiniz.ben 398 hastasıyım ama onunda temizi zor bulunuyor.şimdiden hepinize teşekkürler.traktörün yakında yeni resim ve videolarını atacam

Ynt: YOZGAT-ŞEFAATLİ- SARIKENTTEN MF 185 LİK TRAKTÖR YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

paylaşım için teşekkürler bence 200 300 dönüm yer için kesinlikle bu makineden vazgeçmeyin aynısı bizde de var 4 lü 12 inc pulluk takıyoruz alpler marka umrunda bile değil daha önce 3 lü 12 inc takıyorduk dekara yani 1000 m2 ye 0.8 litre yakıyordu ama pulluk boyundan kırıldı :d beygir olarak benim ustadan duydugum 188 ile aynı beygir oldugu yani en az 80 beygir unutmadan 398 yakıtta üzer sizi

güzel traktörün var bizim amca oğullarında 175 lik var 64 beğir ama 185 liği bilmiyorum nekadar olduğunu. Eğer traktörü değiştirmeye kararlı iseniz size şu marka demiyeçeğim çünkü yeni traktörlerin arasında kötü traktör kalmadı artık ama ne alırsanız alın isterse 60 Bg olsun 4*4 alın çok rahat edrsiniz.

KARDEŞ bende yozgatlıyım divanlı köyünden bendede mf 165 lik var ingiliz multipowerli benim motorum 65 bg di ama turbo taktırdıkk şimdi çok güzel performansı var dediğin gibi hızlıda ayağı pratikk bunun poweri çalışıyormuu sana diyeceğim motorunda hasar yoksa niye satıyon böyle az yakan bi traktör bulamazsınn herkte desen beri benzeri motor tutamazz hızlı

hemserım mrb ıyısındrı ınsallah bızım motorda turbo yok 4.viteste surat dıslısı var .motoru su an için satmıyoruz ama ileride değişmeyi düşünüyoruz çünkü arazimizin çoğu yokuş ve dağlık sürerken tırmık çekerken ekın ekerekn mibzerle sorun oluyo hemde biraz daha modellı bısey olsun istiyoruz o yuzden değişmeyi düşünüyoruz yoksa traktör on numara hıc bı sorunu yok bu arada turboyu nerede kaça taktırdınız turbodan sonra yakıtta değişme oldumu sonradan takılan turbo düzen tutuyomu

makine süper bendede 188 var bu nesiller acayip hamarat ve ekonomik bence satmayın bizimki 30 yıldır bizde yurt dışında 2 3 yıl çalışmış sonra türkiyeye gelmiş türkiyede araziye bizde girdi bazen canımı sıksada Allah sattırmasın diyorum çünkü bu motorların sesi başka motorlarda yok makine çalıştığını hissettiriyor...benim 88 liğin resimleri http://www.trakkulup.net/fotograflar-%28cekimler%29-324/massey-ferguson-188-%28olumsuz-efsane%29/