CLAAS/ENKA PAZARLAMA STANDI - TRAKYA(ÇORLU) TARIM FUARI 2010...!!!

CLAAS / ENKA Pazarlama Standı - 18. Trakya Tarım Fuarı Çorlu - Orion AVM 2010...!!!

29/07/2010

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçen ay 18. Trakya Tarım Fuarı düzenlendi. Bende ikinci günü fuarı ziyaret ettim. Bu sene Çorlu' da aynı tarihte iki tarım fuarı olunca katılımcı firmalar bölünmüştü. O yüzden fuarlara pek yoğun ilgi yoktu. Trakya Tarım Fuarı' nda ekipman üreticisi firma yoğunlu fazlaydı. Diğer traktör ve biçerdöver firmaları az sayıdaydı. Fuarda en çok ilgiyi çeken standların başında CLAAS-Enka standı geliyordu. Yeni Axos serisi traktörler, Avero ve Tucano 400 serisi ilgi odağıydı. Şimdi fotoğrafları sizlerle paylaşıyorum. Merakınızı gideriyorum....;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

[move][size=24pt]First CLAAS......!!![/size] *098*-[/move]

Ynt: CLAAS/ENKA PAZARLAMA STANDI - TRAKYA(ÇORLU) TARIM FUARI 2010...!!!

paylaşım için sağol erkan abi +rep
süper fotolar..
sadece CLAAS axios310 kabinsiz hiç yakışmamış o kadar diğerleri süper

eline sağlık. şu biçerdöverleri biraz daha konforlu hale getremezler mi? vede iç dizaynını biraz daha gösterişli yapsalar:D

emeğine sağlık erkan abi güzel ve kaliteli bir paylaşım olmuş birşey dikkatimi çekti adamlar kabinsiz traktör yaptıkları zaman köşeli çamurluk kullanmışlar kabinli yaptıkları zaman yuvarlak çamurluk ve abi o çektiğin motor resimleri tucanonun motorumu

Güzel paylaşım Erkan... Fotoğraflardan anladığım kadarıyla, fuara aynı gün, aynı saatlerde gitmişiz. Claas ' a ilgi çok yoğundu.Fuar açılmadan bi gün önce orda bulunma fırsatım oldu. Ozaman dahi Claası görmeye gelenler bulunuyordu...

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

tokmakcı link=topic=33752.msg288974#msg288974 date=1281726048' Alıntı:
paylaşım için sağol erkan abi +rep
süper fotolar..
sadece CLAAS axios310 kabinsiz hiç yakışmamış o kadar diğerleri süper

Herkesin zevki ayrı. Ondan kabinsizleride geliyor...:D

MrTeneKe link=topic=33752.msg289025#msg289025 date=1281738672' Alıntı:
Paylasım için teşekkürler Erkan abi.. İyi gün geçirdik 2. fuarda :) Ahh babam su koymasaydı alacaktık bu avero yuda :D

İnşallah Mert babanı kandırırsın. Seneye kadar vakit var. Bakarsın seneye harmana AVERO ile başlarsınız.

doganbey1 link=topic=33752.msg289033#msg289033 date=1281748560' Alıntı:
eline sağlık. şu biçerdöverleri biraz daha konforlu hale getremezler mi? vede iç dizaynını biraz daha gösterişli yapsalar:D

Vallah konfordan kastın nedir bilemiyorum. Buzdolabı dersen var, klima dersen isteğe göre normal dijital var, hostes koltuğu var, özellikle tüm serilerde standart olarak Cebis veya CIS terminal sistemi var. Bunlardan konforlusu ne yazıkki yok...;)

enter link=topic=33752.msg289065#msg289065 date=1281776489' Alıntı:
emeğine sağlık erkan abi güzel ve kaliteli bir paylaşım olmuş birşey dikkatimi çekti adamlar kabinsiz traktör yaptıkları zaman köşeli çamurluk kullanmışlar kabinli yaptıkları zaman yuvarlak çamurluk ve abi o çektiğin motor resimleri tucanonun motorumu

Kabinsiz traktörlere sonradan kabin yapıldığı zaman takılması kolay olsun diye bu tarz üretiyorlar diye biliyorum. Türkiye ' de Yarış kabin CLAAS için normal kabin üretiyor. Tabiri caizse cuk diye oturuyorlar...:D Fotoğraflardaki biçerdöver motoru AVERO ' ya ait CAT motorudur. Traktör motorlarıda AXOS 340 ' a ait Perkins motordur.

ÖZzGÜR link=topic=33752.msg289068#msg289068 date=1281777396' Alıntı:
Güzel paylaşım Erkan... Fotoğraflardan anladığım kadarıyla, fuara aynı gün, aynı saatlerde gitmişiz. Claas ' a ilgi çok yoğundu.Fuar açılmadan bi gün önce orda bulunma fırsatım oldu. Ozaman dahi Claası görmeye gelenler bulunuyordu...

Özgür seni arayacaktım. Fakat pek internettede görüşemiyoruz. Gidişimizde sabah kesinleştiydi. İşlerinizde vardır diye aramadım. Keşke denk gelseydik. Kısmetse başka fuarda görüşürüz inşallah. Gerçekten ilgi çok yoğundu. Avero, Axos, Tucano baya ilgi çekiyordu. Özellikle Avero ' ya ayrı bir ilgi vardı...:D

emeğine sağlık çok güzel resimler çok güzel detaylı biz fuara gitsek bu kadar detaylı göremezdik çok saol birde traktörlerin fiyatlarını öğrendinmi ne kadar özellikle 80 100 bg arası olanların teşekkürler

eline sağlık erkan.bu enka claasın yeni distribütörü oluyor herhalde...nasıl firma sence claasa hamle yaptırabilecekler mi ?

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar....;)

fatih DUMAN link=topic=33752.msg289127#msg289127 date=1281795963' Alıntı:
emeğine sağlık çok güzel resimler çok güzel detaylı biz fuara gitsek bu kadar detaylı göremezdik çok saol birde traktörlerin fiyatlarını öğrendinmi ne kadar özellikle 80 100 bg arası olanların teşekkürler

AXOS 310 C kabinsiz modeli 39.595 Euro, AXOS 340 CX modelide 56.000 Euro fiyatındaydı. AXOS 320 C kabinli modelini sormadım.

nt@hmet link=topic=33752.msg289135#msg289135 date=1281798170' Alıntı:
eline sağlık erkan.bu enka claasın yeni distribütörü oluyor herhalde...nasıl firma sence claasa hamle yaptırabilecekler mi ?

Evet Enka Pazarlama CLAAS ' ın yeni Türkiye distribütörü. Enka Pazarlama ' nın arkasında Enka Holding var. Gerçekten büyük bir firma. İş makinaları alanında özellikle çok gelişmişler. Büyük maden makinaları, eksavatörler, kamyonlar gibi birçok ürünü satıyorlar. Aynı zamanda avrupa standartlarında büyük servis departmanlarıda var. Şuan yeni oldukları için il ve bölgelerde parça departmanı ve servis gibi sıkıntıları var. Fakat zamanla kapanacak diye tahmin ediyorum. Şuan için bayiler ve servisler ile anlaşmaları sürüyor. Özellikle bayi, servis ve parçayı bir arada açmaya çalışıyorlar. Fuarda Konya, Eskişehir ve Tekirdağ bayileri ile uzun uzun konuştuk. Hepside herşeyi bir arada barındıracaklarını ve gayet iyi bir gelişme göstereceklerini söylediler.

hacimmet link=topic=33752.msg289141#msg289141 date=1281801650' Alıntı:
elinize sağlık claas lar hoş görünüyor traktörler içerisinde en güzel görünümlü olanlardan birtanesi bence.

CLAAS ' lar tasarım olarak gayet şık ürünler. Beğenmeyen çok nadir...

Güzel fotolar traktörde baya çeşit var bu sene bizim arzidede bir medion çalıştı ama bir türlü yakından inceleme fırsatım olmadı bizim burdaki fuarda da böyle çeşitli marka olmuyo claas inceleme imkanım olmadı sırf marka çeşitliliği için çorluya fuara gelmeyi düşünüyorum.Paylaşım için tşk.