SAME EXPLORER 95T VALRA 90 DENEMELERİ

Ynt: SAME EXPLORER 95T VALRA 90 DENEMELERİ

kardeşimk senin ts 110 6 pullugu cekemiyor ama benim seme 95 lik cekiyor ykıt çok ts mi neyse bize motordan bahsette binelim tt 95 tla 100 bunları gec ama sameler harika

arkadaşlar tartışmaya gerek yok dıye dusunuyorum.. her agızdan bir laf cıkıyor.. pıyasada kötü traktör yok bundan herkes emın olsun artık devır ekonomı ve teknolojı devrı herkes kendıne hangısı uygunsa onu alıyor veya kullanıyor.. ayrıca sunuda belırtmek ıstıyorum kı ŞAHSUVAROGLU firması 25 yıldır bu piyasada ve hiç bir yanlısı yoktur.. bu sekılde bir tanıtıma da ıhtıyacı yoktur.. S D F GRUBUNUN TRAKTÖRLERİ KENDINI DUNYAYA KABUL ETTİRMİŞ BİR MARKADIR.. ayrıca tartısma yapacagınız traktörler hakkında genış bır araştırma yapın derim ben size...

örn : LS marka traktörlerin korea sitesine girin ve orda hangi markalar var görün :)

ya artık bırakın bu atışmaları traktör traktördür çiftçilik öldü mazot olmuş taaa.artık kötü marka yok bütün traktörler iyidir benim için...ama devam edebilirsiniz.ben dediğimi bilirim ayrıca lütfen arkadaşlar istediğiniz kadar övün ama kötülemeyin adamlarda o makinayı yapmak için o kadar mühendisler çalışmış uğraşmışlar.ah bide karalama olmasa