DEUTZ SAME LAMBORGHINI ŞAHSUVAROĞLU STANDI - TRAKYA/ÇORLU TARIM FUARI 2010...!!!

Deutz Fahr - Same - Lamborghini Şahsuvaroğlu Standı - 18. Trakya Tarım Fuarı Çorlu - Orion AVM 2010...!!!

29/07/2010

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçen ay 18. Trakya Tarım Fuarı düzenlendi. Bende ikinci günü fuarı ziyaret ettim. Bu sene Çorlu' da aynı tarihte iki tarım fuarı olunca katılımcı firmalar bölünmüştü. O yüzden fuarlara pek yoğun ilgi yoktu. Trakya Tarım Fuarı' nda ekipman üreticisi firma yoğunlu fazlaydı. Diğer traktör ve biçerdöver firmaları az sayıdaydı. Bu fotograflarda da Deutz Fahr - Same - Lamborghini Şahsuvaroğlu standını göreceksiniz. Şimdi fotoğrafları sizlerle paylaşıyorum....;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: DEUTZ SAME LAMBORGHINI ŞAHSUVAROĞLU STANDI - TRAKYA/ÇORLU TARIM FUARI 2010...!!!

Güzel fotolar lamborghını den hiç traktör göremedim gelmemişmiydi fuara.Paylaşım için tşk.

Ynt: DEUTZ SAME LAMBORGHINI ŞAHSUVAROĞLU STANDI - TRAKYA/ÇORLU TARIM FUARI 2010...!!!

emeğine sağlık erkan abi yine süper fotolar ilk fotodaki traktör yakıyor

kalabalığa bakılırsa stand baya ilgi çekmişe benziyor

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

ranger link=topic=33778.msg289123#msg289123 date=1281795396' Alıntı:
Güzel fotolar lamborghını den hiç traktör göremedim gelmemişmiydi fuara.Paylaşım için tşk.

Vallah hatırlamıyorum. Başlığa yazdım. Fakat varmıydı yokmuydu emin değilim.

fotoğraflar için teşekkürler deutz same grubunun agroluxlerde yenilik acaba varmı çok merak ettim ama gördüğüm kadarıyla aynı güç ve modelle devam edilmiş herhalde