GASPARDO MASCHIO TARIM ALETLERİ STANDI - TRAKYA(ÇORLU) TARIM FUARI 2010...!!!

Gaspardo Maschio Standı - 18. Trakya Tarım Fuarı Çorlu - Orion AVM 2010...!!!

29/07/2010

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçen ay 18. Trakya Tarım Fuarı düzenlendi. Bende ikinci günü fuarı ziyaret ettim. Bu sene Çorlu' da aynı tarihte iki tarım fuarı olunca katılımcı firmalar bölünmüştü. O yüzden fuarlara pek yoğun ilgi yoktu. Trakya Tarım Fuarı' nda ekipman üreticisi firma yoğunlu fazlaydı. Diğer traktör ve biçerdöver firmaları az sayıdaydı. Bu fotograflarda da Gaspardo Maschio tarım aletleri standını göreceksiniz. Şimdi fotoğrafları sizlerle paylaşıyorum....;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: GASPARDO MASCHIO TARIM ALETLERİ STANDI - TRAKYA(ÇORLU) TARIM FUARI 2010...!!!

paylaşım için sağol erkan
gaspardo çok sağlam tarım aleti üretiyor bizde 2.65 kopra var süper bu senede havuç ekim mibzeri aldık az pahalı ama özelikle koprası arıza yapacak diye aklına gelmez

Ynt: GASPARDO MASCHIO TARIM ALETLERİ STANDI - TRAKYA(ÇORLU) TARIM FUARI 2010...!!!

emeğine sağlık erkan abi adamlar işi biliyo her makinanın başına tanıtım tabelası koymuşlar galiba valla kalite akıyo

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

enter link=topic=33779.msg289167#msg289167 date=1281810181' Alıntı:
emeğine sağlık erkan abi adamlar işi biliyo her makinanın başına tanıtım tabelası koymuşlar galiba valla kalite akıyo

Gaspardo Trakya ' da özellikle baya yaygın. Büyük çiftçiler son yıllarda da orta çapta çiftçiler Gaspardo ' nun ekipmanlarını sık sık kullanmaya başladılar. Fiyatlarıda diğer Avrupa ekipmanlara göre uygun. Kalitesinden de herkes memnun.