ls2011 tanıtım videosu

Ynt: ls2011 tanıtım videosu

valla öyle deniyordu claas fendt yok bilmemne bizene deutzdan yaa onu koyucaklarına claas nasıl koyamazlar sanki biri başka ülke malı... :mad: grafikler falan aynı ls09 hiç bi fark yok.. astragon beya bu ne bekliyoruzki adamlar her ay bi simulasyon piyasaya veriyor haliyle kaliteside ortada yaw anlayamıyorum gerekirse dünyadaki tüm lsciler olarak birleşelim arkadaş herkez versin 10-20 lira verelim microsoft gamese yaptıralım parasyla değilmi nedir bu hayal kırıklığı rezillik yaw ... bumuydu yani ls9 çıkalı kaç sene oldu o zamandan beri bu yama içinmi bekledik.. çok yazık ama üretici firma aynı oldukça ben 2012ye falanda fazla umut bağlamamız gerektiğini düşünüyorum yapılacak birşey yok.. bari eylüle kadar bekletmeseler bişeye benzemiyor yine nede olsa beklenecek birşeyde yok :D

haklısın burak astragon artk sacmaladı tek fendti deutz yapıslar bari değiştirmeseydiniz insanları umutlandırıyorlar grfiklerinin cok güzel olan bir tarm simulasyonu cıksada astragon gorse gununu kmse bunu oynamaz amaa...

Alın size ls2011 kapak resmi :)):

64628_18_08_10_10_02_00.png

valla burama kadar geldi aga artık hayal kırıklığı hep hayal kırıklığı.. bırak ls dünyasının tepkisini merak ediyorum ben.. 2012de böyle olacaksa bu adamlar bıraksın bari bu işi yada başka firmaya devretsin zarar yapmasınlar bari.

mythburax link=topic=33860.msg289911#msg289911 date=1282124051' Alıntı:
valla öyle deniyordu claas fendt yok bilmemne bizene deutzdan yaa onu koyucaklarına claas nasıl koyamazlar sanki biri başka ülke malı... :mad: grafikler falan aynı ls09 hiç bi fark yok.. astragon beya bu ne bekliyoruzki adamlar her ay bi simulasyon piyasaya veriyor haliyle kaliteside ortada yaw anlayamıyorum gerekirse dünyadaki tüm lsciler olarak birleşelim arkadaş herkez versin 10-20 lira verelim microsoft gamese yaptıralım parasyla değilmi nedir bu hayal kırıklığı rezillik yaw ... bumuydu yani ls9 çıkalı kaç sene oldu o zamandan beri bu yama içinmi bekledik.. çok yazık ama üretici firma aynı oldukça ben 2012ye falanda fazla umut bağlamamız gerektiğini düşünüyorum yapılacak birşey yok.. bari eylüle kadar bekletmeseler bişeye benzemiyor yine nede olsa beklenecek birşeyde yok :D
fendt olmasından yana değilim kaç yıl oldu fendt fendt...daha kaliteli bir marka olsaydı daha iyi olurdu tabi...bide bu almanlar böyle arkadaş...hep kendi ülkesinin mallarıyla...e doğal olarak oraya claas ı jd yi felan koymaz...(claasın patenti amerikan bu arada almanya sadece üretiyor)ama new hollandı koyabilirlerdi aslında %100 alman olmasa da belli bi kısmı alman...bide yani binlerce yama harita falan çıktı...ona rağmen böyle bir oyun çıkartıyorlarsa benim artık diyecek bir sözüm yok bunlara...aslında ben diğer yapımcı şirketlerden böyle bir simülasyon bekliyorum...ls çok ilgi görmüş bir oyun sonuçta...ah ulan ea games yapmazki bi tarım simülasyonu bizde oturalım oynayalım giants astragon da utansın... ıh-*-s

kayzerb link=topic=33860.msg289964#msg289964 date=1282131770' Alıntı:
İnş. oyunun kendi trainerı gibi degildir
inşallah öyle olur diyeceğim ama...ne yani adam kendine bu kadar küfür ettirip sonra kaliteli bir oyun mu çıkartacak...hiç umudum yok...artık oyundan çok yamalar tutulur oldu vallahi...bu şekilde oldukça en fazla iki gün oynarsın sonra haydi dayan yamaya sonra... ıh-*-s

abi ne kadar laf yapsak boş ister case olsun ister new holland olsun sonucu değiştirmeyecek.. bu senede korkarım hayal kırıklığı.. bırakın bu sene üniversiteye tekrar hazırlanıyordum tüm motivasyonumu ls2011 hayalleriyle topluyodum.. oldumu bu şimdi.

yani şimdi arkadaş bu ilk değil son değil yaw 2008 aynı 2009 aynı 2011 aynı yani bu kadar birbirinin takipçisi kopyası bir oyun serisinin olmaması lazımdı.. hadi 2008-2009 neyse çabuk çıktılar dedik kitlesi yoktu bu kadar.ama 2009dan sonra o kadar oyuncunun çifçinin görüşünü aldılar çokmu zor o kadarmı zor şu oyunu güzelleştirebilecek bikaç unsur eklemek yapamıyorsan bu işi bırakacaksın kardeşimki millet daha çok hayal kırıklığına uğramasın ah astragondan 1-2 adam olaydıda hıncımı çıkartaydım :D

mythburax link=topic=33860.msg289984#msg289984 date=1282133299' Alıntı:
abi ne kadar laf yapsak boş ister case olsun ister new holland olsun sonucu değiştirmeyecek.. bu senede korkarım hayal kırıklığı.. bırakın bu sene üniversiteye tekrar hazırlanıyordum tüm motivasyonumu ls2011 hayalleriyle topluyodum.. oldumu bu şimdi.
hayır yani şu an deutz yerine nh case ih jd felan olsa daha bir iyi olmaz mıydı...en azından biraz teselli bulurdun...anladık kimse fendt istemiyor ama şimdi deutz ne arkadaş ya...
BenGeldim link=topic=33860.msg289986#msg289986 date=1282133489' Alıntı:
yok yok bize adam gibi oyun yok kimse sozunu tutmuor yav :S
arkadaşım resmi siteden gelmedi açıklamalar o yüzden herifleri suçlayamazsın yani...saçma sapan sitelerden geldi hep...yok claas jd olcakmış...aslında en başından beri inanasım yoktu bunlara... ıh-*-s
mythburax link=topic=33860.msg289989#msg289989 date=1282133603' Alıntı:
yani şimdi arkadaş bu ilk değil son değil yaw 2008 aynı 2009 aynı 2011 aynı yani bu kadar birbirinin takipçisi kopyası bir oyun serisinin olmaması lazımdı.. hadi 2008-2009 neyse çabuk çıktılar dedik kitlesi yoktu bu kadar.ama 2009dan sonra o kadar oyuncunun çifçinin görüşünü aldılar çokmu zor o kadarmı zor şu oyunu güzelleştirebilecek bikaç unsur eklemek yapamıyorsan bu işi bırakacaksın kardeşimki millet daha çok hayal kırıklığına uğramasın ah astragondan 1-2 adam olaydıda hıncımı çıkartaydım :D
şimdi orada durmak lazım...ls 2008 ile ls 2009 arasında dünya kadar fark var...orada hak vermek lazım yani...ben gene böyle bir fark bekliyordum açıkçası...

Başar Anıl Tiraki link=topic=33860.msg289993#msg289993 date=1282134088' Alıntı:
hayır yani şu an deutz yerine nh case ih jd felan olsa daha bir iyi olmaz mıydı...en azından biraz teselli bulurdun...anladık kimse fendt istemiyor ama şimdi deutz ne arkadaş ya...arkadaşım resmi siteden gelmedi açıklamalar o yüzden herifleri suçlayamazsın yani...saçma sapan sitelerden geldi hep...yok claas jd olcakmış...aslında en başından beri inanasım yoktu bunlara... ıh-*-sşimdi orada durmak lazım...ls 2008 ile ls 2009 arasında dünya kadar fark var...orada hak vermek lazım yani...ben gene böyle bir fark bekliyordum açıkçası...

ya tamam sanada kabul ama claası eklemeyen bir firmadan john deereyi koymasını beklemek yani :D konu astragon olunca bide.. kabul deutzu kimse istemiyordur..birkaç deutz hayranı dışında.. bu resmen türklerin bu oyunu yapıp başak koyması gibi bişey oldu sanırım.

LS08 e gelince grafiklere bakacak olursan yine pek bir fark olmamasıyla birlikte bana daha iyi hak vereceksin umuyorum.hele hele o modlar olmadıktan sonra birde sen o zaman lsye bak sanki modlar varken çok güzel oynayabiliyoruz orası ayrıda.

ama ls11den ben directx10 beklerdim.. o zaman grafik gerçekçilik görür bende o zaman adamlar harbiden çalışmış en azından grafikler iyileştirip değiştirilmiş diyebilirdim..

mythburax link=topic=33860.msg289994#msg289994 date=1282134458' Alıntı:
ya tamam sanada kabul ama claası eklemeyen bir firmadan john deereyi koymasını beklemek yani :D konu astragon olunca bide.. kabul deutzu kimse istemiyordur..birkaç deutz hayranı dışında.. bu resmen türklerin bu oyunu yapıp başak koyması gibi bişey oldu sanırım.

LS08 e gelince grafiklere bakacak olursan yine pek bir fark olmamasıyla birlikte bana daha iyi hak vereceksin umuyorum.hele hele o modlar olmadıktan sonra birde sen o zaman lsye bak sanki modlar varken çok güzel oynayabiliyoruz orası ayrıda.

ama ls11den ben directx10 beklerdim.. o zaman grafik gerçekçilik görür bende o zaman adamlar harbiden çalışmış en azından grafikler iyileştirip değiştirilmiş diyebilirdim..
haklısın...yetmemiş gibi birde eylüle bekletiyorlar...çok tutarsızlar...şimdi düşünsene ea games in böyle bir oyun yaptığını... :)

Başar Anıl Tiraki link=topic=33860.msg289999#msg289999 date=1282134744' Alıntı:
haklısın...yetmemiş gibi birde eylüle bekletiyorlar...çok tutarsızlar...şimdi düşünsene ea games in böyle bir oyun yaptığını yaptığını... :)

Ea games vb cinsinden bir firma böyle bir oyunu asla yapmaz uğraşmaz anca yaptırılır altını çiziyorum ben yukarda bahsettim arkadaşım neresi imkansız olabilirki bi düşünün herkez bir miktar para koyarak dünya çapında bir servet toplayıp ea games yada activison yada dev firmalara yaptırmak.. gazetelere çıkar dünyada böylece bir ilki yapmış olurduk. bakın adamlar gta4 ü yaparken 10 milyon dolar harcamış yani o kalitede bir oyun istiyorsak bu büyük miktardaki paraya ihtiyacımız olur.sadece biz değil dünyadaki bütün ls hayranları benimle aynı görüşe katılacağına eminim..böylece astragonla rekabet etmiş olucaz belkide adamlar bizim çektiğimiz eziyeti görüp iflas ederler :D