hadi katılın

arkadaşlar nasıl olsa devlet bizle oyun oynuyor .. o zamna bizde kendi aramızda oyun oynayalım oyunun adı HADİ BAKALIM K,M TUTTURACAK....

herkez tahmin ettiği buğday taban fiyatını yazsın tutturana moderatörlerde bi hediye versin tutturmada tarih sıralaması önemli olsun hadi bol şanslar
*098*-

Ynt: hadi katılın

Hükümet destekleri azaltırken, mazot,gübre ilaç vs. girdi fiyatları çok yükselirken zaten üretimde güçlükler çeken üreticiye birde buğdayın fiyatını düşük açıklar ise üretici resmen çileden çıkacaktır.Ben 60 ykr civarında olacağını tahmin ediyorum.

arkadaşlar sizi bilmemde ben eğer buğday 500 ykrş tan aşağı olursa kendimi mazotla yakıcam.. ama yakmayabilirimde çünkü mazot çok phalı... neyle yakıcaz ya yakmak için bile para lazım..

kral59 link=topic=3988.msg43865#msg43865 date=1212581109' Alıntı:
arkadaşlar sizi bilmemde ben eğer buğday 500 ykrş tan aşağı olursa kendimi mazotla yakıcam.. ama yakmayabilirimde çünkü mazot çok phalı... neyle yakıcaz ya yakmak için bile para lazım..
hele sen bı sozunun arkasında dur bız atesı pardon cakmak ve kıbrıdı yenıden ıcat ederız :):):):):):):