NEW HOLLAND HARMAN STANDI - TARIMTECH(ÇORLU) TARIM FUARI 2010...!!!

New Holland Harman - TarımTech Çorlu Tarım Fuarı - Emlak Konutları 2010...!!!

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçen ay TarımTech Tarım Fuarı düzenlendi. Bende ikinci günü fuarı ziyaret ettim. Bu sene Çorlu' da aynı tarihte iki tarım fuarı olunca katılımcı firmalar bölünmüştü. O yüzden fuarlara pek yoğun ilgi yoktu. TarımTech Tarım Fuarı' nda traktör satıcısı firma yoğunlu fazlaydı. Şimdi fotoğrafları sizlerle paylaşıyorum. Merakınızı gideriyorum....;)

alipasalierkan...................;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: NEW HOLLAND HARMAN STANDI - TARIMTECH(ÇORLU) TARIM FUARI 2010...!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

nh link=topic=34052.msg290769#msg290769 date=1282331980' Alıntı:
Pylaşım için tşkler.. bu sene mi yoksa heryılmı bu trakyada bu kadar fuar :)

Her yıl Çorlu ' da iki adet düzenleniyor. Bir adet Lüleburgaz ' da düzenleniyor. Tekirdağ ' da kiraz festivalinde her sene fuar gibi bir düzenleme oluyor. İpsala ' da gene fuar gibi bir düzenleme yapılıyor. İstanbul ' da her sene bir fuar düzenleniyor. Bunlara artı olarak bu sene birde Tekirdağ ' da tarla günleri yapıldı. Ama seneye başka bir ilde düzenlenecek.

ozgurefe09 link=topic=34052.msg290779#msg290779 date=1282332267' Alıntı:
paylaşım tşk.ler sanki fuar alanı dar gibi yada model az getirmiş firmalar

Fuar alanıda biraz dar, iki fuar olunca firma sayısı yarıya bölündü oda etkili, ziyaretçilerde bu fuarı pek tanımıyor. 3 senedir Çorlu ' da düzenleniyor. Ürün gamıda bazı firmalarda azdı.

ramazanpullu link=topic=34052.msg290967#msg290967 date=1282373495' Alıntı:
paylaşım için sağol
3. resim yeni yazıyor o motor kaç bg serisi kaç bilgi verirnisin erkan

3. resimdeki traktör T 6010 Delta oluyor. Aslında yeni bir model değil. Ülkemize anca geldi. 101 Hp gücünde motoru var. Emin değilim ama sanırım 16 ileri 16 geri Electo Command şanzımanı var.

doganbey1 link=topic=34052.msg291008#msg291008 date=1282386716' Alıntı:
eline sağlık bu sefer az foto çekmişsin. bu fuarı düzenleyenler kimdi acaba

İki fuarı toplarsak 286 tane fotoğraf çektim. Bu fuardanda 100 fotoğraf var. Artık hep aynı şeyler fuarlarda da olunca canım çekmek istemiyor. İki fuarıda bir günde gezince ister istemez fazla ayrıntıya giremiyorsun. Bu fotoğraflarıda zaten Mert ile gezerken çektik. Hem muhabbet hem çekim...