TÜMOSAN STANDI - TARIMTECH(ÇORLU) TARIM FUARI 2010...!!!

Tümosan Standı - TarımTech Çorlu Tarım Fuarı - Emlak Konutları 2010...!!!

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçen ay TarımTech Tarım Fuarı düzenlendi. Bende ikinci günü fuarı ziyaret ettim. Bu sene Çorlu' da aynı tarihte iki tarım fuarı olunca katılımcı firmalar bölünmüştü. O yüzden fuarlara pek yoğun ilgi yoktu. TarımTech Tarım Fuarı' nda traktör satıcısı firma yoğunlu fazlaydı. Şimdi fotoğrafları sizlerle paylaşıyorum. Merakınızı gideriyorum....;)

alipasalierkan...................;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: TÜMOSAN STANDI - TARIMTECH(ÇORLU) TARIM FUARI 2010...!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

nh link=topic=34056.msg290788#msg290788 date=1282332545' Alıntı:
Bence tumosan köklu bi değişim gerektiriyor kendine hem görunuş hem mekanık :)
tşkler..

nforcer link=topic=34056.msg290816#msg290816 date=1282335042' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler..Tümosan gelişmeli bence..aynı tas aynı hamam olmuyo :d

Tümosan yeni kasa modelleri ile büyük bir atılım yaptığını düşündü. Ama içerik aynı olunca kaporta ve kabinin değişmesinin bir anlamı olmadığını düşünemedi. Benim tahminim yeni kasa ile konforu arttırıp, eski kasayı ortadan kaldıracaklardı. Fakat çiftçi yeni kasadan pek memnun kalmadı. Onun için eski kasayı kaldıramadılar. Yeni kasa işinede bir kere girdiler. Geride dönemiyorlar. İkisini birden isteyen kişiye göre satıyorlar. Bence tüm yerli firmalarımızın büyük bir atılım yapması lâzım. Hâla mekanik şanzımanlar, sistemler ve ufak traktörler üretiyorlar. Hâlbuki 120 Hp ' ye kadar çıkabilirseler ve hiç olmazsa hidrostatik ve powershift şanzımanlı vites sayısı bol traktörler üretseler o zaman çiftçimiz biraz daha gelişmiş olacak. Ama ne yazıkki hâla geriden geliyoruz...

valla tümosan ne yapmaya çalışıyor bilemiyorum. adamlar sadece kasa değiştiriyor. biraz daha yenilikler yapması şart eline sağlk

emeğine sağlık erkan abi ilk olarak tümonun yeni traktörü 105 80 ordamıydı bence tümo şanzımanı değiştirmeli bir kere vites sayısı az yeni kasaların kaportası aşağı doğru uzamış galiba

paylaşım için teşekkürler

aslında tüm0san traktörleri bir ç0k traktörden dayanıklı,yalnız traktörün kaputuna şekil vermek için gösterdikleri çapayı iç dizaynı ve şanzıman seçeneklerini gözden geçirmeleri lazım
...bu kadar 0dun bir traktör 0lmaz...geçen gün bi tane kullandım,mekik k0lu var s0lda 0nu çalıştırmak için su ter içinde kaldım,0lmaz böyle şey hiç rahat değil vites geçişleri....

Güzel paylaşım Erkan Emeğine sağlık. Valla o kdar Face de olsun Tümosan ' ın kendi sitesi olsun Dil dküyorum syle byle diye ama dinleyen yok. Bende Tümosan Kullanıcısı olarak Diyorum ki Tümosan kendine biraz çeki düzen vermeli.