60 56 ünlü pulluk ile cift sürüyor

Ynt: 60 56 ünlü pulluk ile cift sürüyor

yok duruyor bu amcamın motor ben ıneklerın basında uyuyodum geldı oraya batır batır kafa sısırıyo ıstende anlamıyo pullugunu falan ayarladım ole ole surdu ama pulluk o kadar ıyı degıl bıleklerı kaz ayagı bılegı gıbı ınce

Ynt: 60 56 ünlü pulluk ile cift sürüyor

ASARCIKLI link=topic=34105.msg291342#msg291342 date=1282493337' Alıntı:
yok duruyor bu amcamın motor ben ıneklerın basında uyuyodum geldı oraya batır batır kafa sısırıyo ıstende anlamıyo pullugunu falan ayarladım ole ole surdu ama pulluk o kadar ıyı degıl bıleklerı kaz ayagı bılegı gıbı ınce

Arkadaşlar

Ünlü pulluk olarak foruma 2 haftadır kayıtlıyız. Pulluk oklarımızın tamamı ısıl işlemli ve özel malzemeden yapılmıştır. Bilindiği üzere ısıl işlem malzemelere mukavemet sağlamaktadır. Malzemeyi daha da kalın yapıp ısıl işlem yapmazsanız o malzeme eğrilebilir ancak ısıl işlemli yapılırsa da çok kalın olmasına gerek yoktur. Sizin kullandığınız yaylı pulluk gerçekten çok güzel bir pulluk olup en çok rağbet gören ve satan ürünlerimizden biridir. Zaten pulluk zorlamalara maruz kaldığında yay vasıtasıyla ayak havaya kalkar ve hemen tekrar yerine döner. Buradaki yay aslında emniyet görevi de görmektedir. Bu ürün traktörü de zorlamayacağından yakıttan tasarruf sağlar.

İyi Çalışmalar Dilerim

Serdar GÜLER
Metalurji Ve Malzeme Müh.