Bunlarda Küçük Çiftliğimizden Fotolar ( Her Türlü İşe Atılıyoz Artık :D )

[glow=red,2,300][size=10pt][tt] Arkadaşlar bu Dayımın Küçük Çiftliğinden Fotolar Çok Güzeller ya Ortam da Güzel [/tt][/size][/glow]

BUDA KÜÇÜK BEKÇİMİZ

BORU TAŞIMA RÖMORKU

[size=10pt][tt] ARKADAŞLAR İNEKLER BİZİM DEĞİL AMA OLSUN...YORUMLARNIZI BEKLİYORUM [/tt][/size]

Ynt: Bunlarda Küçük Çiftliğimizden Fotolar ( Her Türlü İşe Atılıyoz Artık :D )

hacimmet link=topic=34115.msg291405#msg291405 date=1282508248' Alıntı:
eline sağlık güzelmiş idare eder çitlik dayın düve topluyor galiba man dikkat şap salgını var

yorum için sağolasın..vala o hastalıları bilmem de o işletmesi temizdir yaa küçük ya bakımı zor olmuyo iynede bilgi için tşk..

doganbey1 link=topic=34115.msg291407#msg291407 date=1282508668' Alıntı:
Alicim eline sağlık ufak fakat şirin bi işletme. E artık sen atılım yapacan

sağolasın kardeşim benimde o hoşuma gidiyo ufak fakat güzel..bende atlım yapacam artk bu işlere az kaldı :)

Arkadaşım sana bol kazançlar..............şehrin çilesini çekip 400 kira 100 yakıt ayda bir tüp yol parasına 700 lira harcayıp kendine 500 lira bile zor kalan belkide kalamayan köylü kardeşlerimizin bu yersiz inadı olmasa tarımdan köyden çok daha fazla para kazanılır istersen mühendis ol ortalama 2 milyar kazanırsın üzerindeki sorumluluk çok ağırdır farzı misal 100 koyundan 100 kuzu olur oda 6 ayda 500 lira eder al sana 50 milyar aylığın en az masraflar düşünce 3 milyar ..... devir değişti aklı olan tarım yapar hayvancılık yapar kısacası üretir...dolayısıyla eğer bu arkadaş benden büyükse tebrik ediyorun küçükse takdir ediyorum saygılar...

Ali, paylaşım için teşekkürler.. Konulara yeni bakma fırsatım oluyor, geçte olsa yorum yazmaya çalışıyorum.. Bir müddet uzak kalınca güncellemeler birikmiş.:)

mustafagursacli link=topic=34115.msg310924#msg310924 date=1291097633' Alıntı:
Arkadaşım sana bol kazançlar..............şehrin çilesini çekip 400 kira 100 yakıt ayda bir tüp yol parasına 700 lira harcayıp kendine 500 lira bile zor kalan belkide kalamayan köylü kardeşlerimizin bu yersiz inadı olmasa tarımdan köyden çok daha fazla para kazanılır istersen mühendis ol ortalama 2 milyar kazanırsın üzerindeki sorumluluk çok ağırdır farzı misal 100 koyundan 100 kuzu olur oda 6 ayda 500 lira eder al sana 50 milyar aylığın en az masraflar düşünce 3 milyar ..... devir değişti aklı olan tarım yapar hayvancılık yapar kısacası üretir...dolayısıyla eğer bu arkadaş benden büyükse tebrik ediyorun küçükse takdir ediyorum saygılar...

yavaş yavaş olur bu işler abi...senin yaşın kaç bilmiyorum ama 40 yaşında :)

Ağır abi link=topic=34115.msg322469#msg322469 date=1294577767' Alıntı:
Paylaşım için tşk ali dayın galiba hayvanları yazın sıcakta pişirmeye niyyetli :)
niye hasan abi üstü kapalı ama :)
Yorumlar için sağolun....