L 95 tersleri çekiyor

2678.jpg

2684.jpg

2692.jpg

2702.jpg

2709.jpg

2712.jpg

Ynt: L 95 tersleri çekiyor

Abi elin boşaldı galiba resimlerin ardı arkası kesilmiyor devamını bekliyoruz hayvancılktamı var sende seneye havuçmu ekecen bura yada pancar ne mahsul olur artık burda düşünemiyoruım :)

Abi elin boşaldı galiba resimlerin ardı arkası kesilmiyor devamını bekliyoruz hayvancılktamı var sende seneye havuçmu ekecen bura yada pancar ne mahsul olur artık burda düşünemiyoruım
bizim elimiz boş olmaz muhtar şimdilik pek iş yok bilader sulamaları yapıyor zaten 1 hafta içişnde turpları sökmeye başlıyacaz söküm işleri bana ait
köy yerinde olupta hayvancılıkla uğraşmayan pek olmaz illa evin önünde 5 10 tane olcak
bu tarlaya nasip olursa havuç ekecez ters in olduğu yerler belli eder kendini

römorku zorlarsan 9 ton buğday alır diye düşünüyorum. abi eline sağlık hakikatten kara gübrenin olduğu yerler kendini belli ediyor.

Paylaşım için teşekkürler abi...Kolay gelsin...
sağolun arkadaşlar
abi römork kç tonluk
tşjkker..
römork normalde çift ilaveli biz genelde tek ilaveli olarak kullanıyoruz bu şekilde 7 ton buğday alır çift ilaveli yüklesek 8 8.5 ton buğday alır
römorku zorlarsan 9 ton buğday alır diye düşünüyorum. abi eline sağlık hakikatten kara gübrenin olduğu yerler kendini belli ediyor.
zorlasan çift ilveli 9 ton almasada yaklaşır tersli yer ne keresen belli olur
Güzel paylaşım. Durmak yok vallah....
erkan burda havuç turp mor lahana hasatı başladı biz geç bile kaldık bayramdan sonra herkes başlar bakalım piyasa nasıl olur
Paylaşım için tşkler abi. L 95 orünüşte hoş traktor.
L 95 i hor kullanmıyacan sağlam motor biz hep buna yüklendik zamanında 5 yıl iyi arızasız kullandık birde tam benim ve biladerin hızlı zamanına denkgeldi ondan sonra haliyle arızaları oldu TM yi alınca pek ağır işlerde kulllanmadık rahatladı bizde motorda :)

paylaşım için teşekkürler gübre çok galiba çok gübreye gübre serpici römork olacak iş kolaylaşır ve daha güzel serilir
gübre fazla değil 1 yılda 10 15 römork anca çıkar onun için gübre serpici römorka gerek yok
tşk abi 398 gibi sağlam makına . . . .
sağlamlık motorun çalışma sına göre değişir 1 yılda 500 saat çalışan bi motorla 1000 saat ve üzeri çalışan bi motor bir olmaz