MASSEY FERGUSON 5445 ANIZ SÜRÜMÜ...

Ynt: MASSEY FERGUSON 5445 ANIZ SÜRÜMÜ...

EgzoKaraman70 link=topic=34292.msg295766#msg295766 date=1284588302' Alıntı:
Aynısından var bizde de, yalnız bunun arka lastikleri sanki az ince gibi geldi bana. Bizimkinin arka lastikleri çamurluktan dışarda görünüyor öncen bakınca.
sizinki 35 cant tır bu 38 cant bizim için bölesi daa idael hen genişliğide fena deil böyle dağa çok çeker

Resimlerde fark ettim jantlar farklı geldi şimdi.

Çekide sıkıntı yok şimdilik, 10 tonluk mısır römorkunu ben çaktım, iki makina bağladık anca çektik, ama önden tek asılırken oku kopardık o başka tabi =))

Pancar römorklarını tarladan çıkarırken falan çatır çatır ses getiriyor görsen kökten römorku parçalayacak sanarsın. Bu makina çok hoşuma gidiyor 2000 devri geçtikten sonra tam tork sağlıyorya, o bambaşka ağırdan ağırdan asılmaya başlıyor sonra çıkarıp götürüyor.

Vallahi arkadaşlar düşünen almak isteyene ben ısrarla tavsiye ederim mf 5000 serisi gerçekten ideal ve her türlü isteğe karsılık verebilen bi traktör zaten site içindede kullanan arkadaşların yorumlarını okumuşsunuzdur çeki konusunda gercekten çok iyiler üstelik (kendi fikrimdir) bu traktörlerdeki tip hiç bir traktörde yok ihtinayla ve ısrarla MASSEY FERGUSON :D :D :D

valla kardeş o traktöre 3 lü pulluk takıyosan ne diyim artık benim 175 lik vardı ingiliz ben ona takıyordum 3 lü 16 lı senin dediğin gibi sürüyordum

bendede 5445 var 4lü alpler 16 numara dönerli pulluk takıom mısır yerinde traktor 3a 3b 16-17 gaz 9-11 arası süratla gidiyor bunlar deposu 100-110 arası alıo bi depoyla 80 dekar msır yerı sürdüm