deutz fahr agrolux 70 - nh td75 d turbo

Ynt: deutz fahr agrolux 70 - nh td75 d turbo

güzel video eline sağlık....tabiki yorumlar farklılık gösterecek....bi arkadaşımızın dediği gibi burda şöförün becerikliliği çok önemli,nh ağırlık ve bg gücünden fazla olduğuna göre nh deki şöförün hatasından kaynaklanıyor..... :)deutz da yabana atılacak traktör değil...

traktör benim usta td 75 d turbo çeki yok çeki lanet olsun böyle motora buna binip kkullananlar allah aşkına emsali bi deutza binin deneyin görün farkı allah bi daha kapıya sokmayı nasip etmesin sanırsın iveco tır o nasıl yaııt yaw kulananlar siz nasıl binyorsunuz bu motora td 85 in turbosunu koyduk yinede 7li çizelde hararet çıkardı be sokmayacan kapıya töve bi daha

xdragonx link=topic=34441.msg323660#msg323660 date=1294771364' Alıntı:
ben defterini dürdüm bu saatten sonra alanada satanada hayırlı olsun 2 traktörüm var 265s 240 s onlarla yola devam aklımda 5625 mf yada same explorer 3 85 var bakalım zaman ne gösterecek
bizdede deutz agrofarm 410 var tavsiye ederim cekiş yakıt konfor ve saglamlık yönünden

herşeyi geçin
ilk videoda bişey dikkkatimi çekti
td75d askı pedal değil 2007 model yada altı
deutz daha modelli
model farkı olabilir
2013 td75d yada 2012 td75d ile 2006 td75d bir değil
çekiş oolsun yakıt olsun konfor olsun

td 75 çeki ayarı diye bir şey yapmamış ki. aynı eski traktörler gibi kullanıyor arkadaki ekipmanı indir kaldır indir kaldır. bu ne arkadaş. bir ayarlarsın sonra oto lift le devam edersin ... bu adamı kim çıkardı traktöre

benimde new holland traktörüm yok ama bence new hollandın ara kolu biraz daha uzatılması lazım traktörlerin arkasından bakılınca bile new hollandın daha derin sürüm yaptığı belli ara kolda ayarlı olmadığı için öndeki çizeller daha derin arka sırasına göre deutz biraz derine salınca oda çakıldı her iki traktör arasında artı eksiler olsa bile yakın güçlere sahip traktörler aralarında öle uçurum bi fark olacağını düşünmüyorum bide tabi deutz sıfır daha tahminim aynı model sıfır iki traktörü bi deneyin isterseniz