Ls hakkında düşünceleriniz

Ynt: Ls hakkında düşünceleriniz

arkadasım ls nin sitesi var gircen oraya bakcan bizde var u60 yakıt arıyosan süper ama çeki dersen bana göre bi traktörün çekisini kullandığın ekipmanlar belirler güzel bir traktör kullanmaya değer....

kardes tarlaya giderken mazot bidonunun birini bi bi başa diğeri bi başa koycan kokusuna gider gelir yakıt olarak az ama kore malı çekiş gücü iyi 50 60 hp liklerin üzerinde 4 silindir mitsubishi motoru var 70 80 90 plus serisinde iveco motoru en donanımlı en güçlü traktoru plus 90 dır detaylı video ve teknik bilgileri sitesinden bakabilirsin ...

ilk defa toprak tv de gördüm sonra merak edip internetten kendi sitelerinden araştırdım tipi hoşuma gitti motoru iveko imiş (4 silindirlilerin) bikaç arkadaşa iveko motoru sordumm iyi dediler .ben sahiplerini anadolu motoru sordum efes pilsen sahipleriymiş yani benim görüşüm traktör iyi sahipleri ciddi bi firma param olsa alırdımm...

:8 abi anadolu motor bu traktörleri getirmeden önce korelilerle iyi bi araştırma yapmışlar türk çifçisinin ihtayacına uygun bu modelleri geliştirmişler ne yalan söylüyeyim o site senin bu site benim merak edip her marka traktörü araştırıp duruyom .bu siteylede o sayede tanıştımmen çok ısındığım beğendiğim traktör şu anda bu ls ler bide erkuntlar ama erkunt denen traktörlerini 3 silindirli yapıyor anlamıyorumm ..3 silindirler pek iyi olmuyor bayılıyor larr
hundayi arabalar da kore malı ama kullanısıları çok memmun şu anda türkiye de en çok satan otomobil yeni ls leri kore malı diye kötülemek bence yanlış olurr

Burda bi arkadaş sıfır ayarında NH ' sini verip 70 ' liğini aldı.. NH ' ye göre bu LS daha iyi diyor.. ama zaman ne gösterir bilinmez.

Başka bi tanıdık geçen yıl gene 70 ' lik aldı bu sene değiştirmenin peşinde.. kimisi de 70 ' likten sonrası iyi diyor.

90 ' lık kullanan tanıdıklar da var kimisi iyi diyor kimisi değiştirmenin peşinde..

gecen gun bayisinde amcanin biri isyan ediyodu gul gibi 75-56s tekcekeri verip 70 lik cifceker aldim bin pismanim diyodu.yakiti cok sanziman on para etmez diyodu.satarken alicida bulamazsiniz kolay kolay.yedek parca desen o da zor.bence uzak durmali

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10

ikskare link=topic=34465.msg767977#msg767977 date=1377198543' Alıntı:
gecen gun bayisinde amcanin biri isyan ediyodu gul gibi 75-56s tekcekeri verip 70 lik cifceker aldim bin pismanim diyodu.yakiti cok sanziman on para etmez diyodu.satarken alicida bulamazsiniz kolay kolay.yedek parca desen o da zor.bence uzak durmali

bırakın gül gibi 75 56 yılı newholaldın ithal serileri ile yarışır kalite ve teknoloji bakımından.. 60 lık 70 liğini kullanıyorum 60 çekiş olarak biraz zayıf ama 70 kesinlikle yakıt olarada çekiş olarakda süperr.. parça konusunda arkasında ANADOLU MOTOR var bir telefon ile bir gün sonrasına istanbuldan antalyaya getirtemeyeceğim hiç bir paracası yokk .. baba camı kırmış kasko dan değiştirecek olduk ben kaskoya orijinal cam takılmasını istedim sabah rapor tutuldu akşam uçak ile antalyaya ön cam geldi servis akşam 8 de geldi evin önünde taktı gitti..

servis konusunda nh ile yarisacak bi firma yok ulkede parcayi ayni gun icinde bulamiyosan bostur.cunku artik teknoloji cagi her firma her marka bi kargo sirketiyle anlasip parca yollayabiliyo.istanbuldan size parca yollamalarini o kadar abartmamak gerek.cekisin kullanmadigmdan bilmiyorum ama sanziman konusunda cok eksik kendi bayisi dahi kabul ediyo

Emin Ünal link=topic=34465.msg767984#msg767984 date=1377199786' Alıntı:
En basit örneği ;

85 Milyara alırsın, 60 milyara bile alıcı bulamazsın ;)
Çok Süper Bir ÖRNEK *098*- *098*- *098*- alk-*s alk-*s güçç*-* güçç*-* güçç*-* Ayni Tümo ERkunt vs vs gibi ikinci el beş para etmez