MF 3075 vs NH TD75D

Ynt: MF 3075 vs NH TD75D

newhollandı biliyorum güzel traktor agır ama mazot u çok yakıyo td serisi dayanabilirmisin bilmiyorum ama tn ler var onlar biraz daha az diye duydum mazot yakmada tn75 ler mf hakkında bilgim yok nh ı tavsiye ederim tabikide

aga bidaha new holland mı tövbe baştan fabrikası çalıyo61 bin e aldım önünde 3 tane ağırlık arkaya bişey bağla önü top gibi sekiyo arka kollara piston desteği vermemiş kapasitesi düşük pulluğu geçiriyom kolları kaldırınca önü kalkıyo dandik hopörlör takmışlar 5. kez değiştiler pulluk rotovötor vururken klimayı aç hararet kalkıyo benim mf265s den fazla yakıyo nerde bunun turbosu 3 silindirliği ne anladık.damper hidroliği çıkışına 1 giriş 1 çıkış koymuş hava kompresör
ü koysa olmazmı bayilere 1-2 bin lira az kar verse veyada 2 bin fazlaya satsalarda bunları koysalar olmazmı alırken öve öve bitiremediler

lemismus66 link=topic=34478.msg294520#msg294520 date=1283880191' Alıntı:
kardes 3075 4x4 e kaçlı pulluk takıyosunuz bn yozgatta ciftcilik yapıyorm buranın topragında en ideal pulluk hangisidir
5/11 numara takıyorum kardes gayette güzel cekıyo fazla zorlanmıyo

arkadasım benim td75d fiata taktığım pulluklar 12 numara dönerli ünlü yapımı 2,1 i ile şöyle bir alıp başını gitmiyor keyfe keder yakıyor 2006 3075 d phantoma aynı pullukları taktım ve inan bana denedim 3kaplumbağa l ilede gidiyor tavsandada gidiyor ama motorun sesini bir dinle zevk veriyor nefesi kesilmiyor yakıtları birbirine yakın diyemem ama görünen şuki 1900 devirin altında fiat iş yapmıyor hangisi olursa olsun ama 13 gazda 3075d ile rahat rahat çift surebilirsin ve bu yuzden 3075 d nin yakıtı ona oranla daha az diyebiliriz ve tabiki kuyruk milide öyle bence 3075 d daha iyi ama şu bir gercekki her ikisindede manevra yok yağmurlar başladı çift çıkınca hepsinin videosunu atacağım tek tek o zaman bakabilirsin inşallah