dünyanın en büyük boynuzlu hayvanı

Ynt: dünyanın en büyük boynuzlu hayvanı

naıl_59 link=topic=384.msg181428#msg181428 date=1243152539' Alıntı:
okunmamıs bakılmamış konu yeni konudur
2007 tarihinde olsa bile mi ? o zaman şöyle bir örnek veriyim...

konunun açılma tarihi: 2007
konunun başlığı: Türkiye dış borcunu kaparttı!!!!
en son yazılan mesaj tarihi: 2008
ve bugün senin yazdığın cvp: harbiden mi?

ne kadar yapmacık ne kadar msj sayısını yükseltmeye yönelik davranışlar...Eski konuları irdeliyeceğine yeni konu paylaşımlarını yap seni görelim birde gördüğüm kadarıyla 5 konu açmışsın madem paylaşım yapmak istiyorsun....Birde şöyle bir sorunsal var Senin gibi her yeni aramıza katılan arkadaşımız 2007 tarihindeki açılan konuları hortlatırsa ne olcak ?

Ynt: dünyanın en büyük boynuzlu hayvanı

dennizs link=topic=384.msg182258#msg182258 date=1243425516' Alıntı:
2007 tarihinde olsa bile mi ? o zaman şöyle bir örnek veriyim...

konunun açılma tarihi: 2007
konunun başlığı: Türkiye dış borcunu kaparttı!!!!
en son yazılan mesaj tarihi: 2008
ve bugün senin yazdığın cvp: harbiden mi?

ne kadar yapmacık ne kadar msj sayısını yükseltmeye yönelik davranışlar...Eski konuları irdeliyeceğine yeni konu paylaşımlarını yap seni görelim birde gördüğüm kadarıyla 5 konu açmışsın madem paylaşım yapmak istiyorsun....Birde şöyle bir sorunsal var Senin gibi her yeni aramıza katılan arkadaşımız 2007 tarihindeki açılan konuları hortlatırsa ne olcak ?

ben sadece 5 konu açmışım laf bana mı?

konuyu ben hortlatmadım karıştırmayalım

ben burada olabildiğince paylaşılan konu lara yorum yapıyorum. ben fazla konu açmıyorum. çünkü benim buraya bağlandığım bilgisayar iş yeri bilgisayarım usb girişleri kapalı olduğu için dışarıdan bilgi giriş ve çıkışı yasak dışarıdada fırsatım olmuyor ve vaktim olmadığı için konu başlatmıyorum

bazı konulardan bende şikayetçiyim bunu kime söyleyecez? 1 yıldır traktör alacak adamlar var. o onu çekermi bu mu iyi şumu az yakıyor diye bir sürü anket var bundan sonra bende anket açayım

2521 mersedes mi
2520 ford mu

1210ford mu
520 man mı

o403 mü
fortuna mı
starline mı

bunlar gereksiz hareketler olmaz mı
internette bulunan fotoğrafa ad değiştirip yayınlamak benim prensiplerime aykırı konu açmak sorun değil yüzlerce anket yüzlerce konu açmak kolay ama bunu takip etmek daha önemli görüşündeyim

konuya dönersek bu konu biraz genel kültürle alakalı bir şey olduğu için yazdım ve bildiğim gördüğüm bir resim ekledim ve resimdeki hayvanın gerçekte olduğunu tvde gördüğüm için paylaşmak istedim. hataymış kusura bakmayın.
bundan sonra konulara son yorum tarihi yapılsın madem herkes rahat etsin