3 aylık 2010 model erkuntlar kum dolduruyor mercedes ve as 950 çekiyor.

arkadaşlar ramazan oldugu için arkadaşlarla gece çalışması yaptık bir arkadaşımızın dügünü var bayram sonu orkestiranın oturacagı yerleri kumladık :) mercedes benim meşhur erkuntlarda arkadaşımın as 950 de konyalıgenççifçi linkli ahmet kalaycının.
<object width='480' height='360'><param name='movie' value='http://www.dailymotion.com/swf/video/xeqac4?additionalInfos=0'></param><param name='allowFullScreen' value='true'></param><param name='allowScriptAccess' value='always'></param><embed type='application/x-shockwave-flash' src='http://www.dailymotion.com/swf/video

Ynt: 3 aylık 2010 model erkuntlar kum dolduruyor mercedes ve as 950 çekiyor.

arkadaşlar yorumlar için tek tek teşekkür ederim erkuntlar gercekten kepçede pratik ama geri vitese geciriken motorun durması gerekiyor bu eksigini farkettim.

Güzel paylaşım. Erkunt ' ların farları baya aydınlatıyor galiba. Gece çalışması yazınca bu kadar net bir vidyo beklemiyordum. İkisi beraber kamyona dökerken çok güzel görüntü vermişler...

KONYALI ALİ link=topic=34509.msg294750#msg294750 date=1283966750' Alıntı:
arkadaşlar yorumlar için tek tek teşekkür ederim erkuntlar gercekten kepçede pratik ama geri vitese geciriken motorun durması gerekiyor bu eksigini farkettim.
ali sen erkuntu falan boşver dügün kimin çumartesi akşama damlarız :D pazarada pilav

alipasalierkan link=topic=34509.msg294801#msg294801 date=1283979706' Alıntı:
Güzel paylaşım. Erkunt ' ların farları baya aydınlatıyor galiba. Gece çalışması yazınca bu kadar net bir vidyo beklemiyordum. İkisi beraber kamyona dökerken çok güzel görüntü vermişler...
evet bende pc ye yükledikten sonra farkettim ilk defa böyle net bi video çektim demekki erkunt aydınlatma sisteminde iyi çalışmış :)

dolcevita link=topic=34509.msg294802#msg294802 date=1283979912' Alıntı:
ali sen erkuntu falan boşver dügün kimin çumartesi akşama damlarız :D pazarada pilav
aslında gelseniz iyi olur bizim dügünlerin cumartesi gecelrni bilirsin bi işim var onuda halledemedim belkide yardımcı olursun :)

Paylaşım için teşekkürler Ali..
Oldum olası; çok iyi kullanma ma rağmen bi sevemedim şu arka kepçeleri. Kürekle doldurmaktan iyide.:)

emeğine sağlık erkuntlar gece daha güzel gözüküyo :D ve 2010 model erkuntlarda ileri giderken geri alabiliyorsun bildiğim kadarıyla video gerçekten çok net olmuş paylaşım için teşekkürler