Hangi Traktörü Almalıyım???

Beyler Merhaba Bende siteyi uzun zamandır takip ediyorum Daha yeni üye olmak nasip oldu.
Yardım isticektim
Dedeme traktör alıcaz vede asırı boyutta olmaması lazım 2.el yada sıfır fark etmez traktörün özelliği şeyle olması lazım;
Çift Çeker
Klima
Orj.kabin
Bukadar ozellik yeterli.
Fiyatı en düşük olan olması lazım Bana Erkunt Bereket modeli uygun geldi ama güvenilir markamıdır ?
Ama Marka olarakta baslangıcta new holland ,mccormıck, türk fiat olabilir...
Ayrıca Türk-Fiatın resmi sitesini bulamadın varsa solermisiniz.

Ynt: Hangi Traktörü Almalıyım???

kardeşim ilk önce aramıza hoş geldin.türk fiat ın sitesini bulamadım demişsin türk fiat traktörlerini üreten türk traktör firması 1998 yılında new holland firmasıyla birleşerek new holland adı altında üretime devam etmektedir . site=www.turktraktor.com.tr , sana traktör tavsiye edecek olursamda 98-2002 arası orjinal kabin ve klimalı 70-66 DT VEYA 80-66 DT ALMANIZI İSTERİM . satılık traktör ilanlarına bakarsan rahat bir şekilde bulabilirsin.bende de 70-66 var çok da memnunum.

Ynt: Hangi Traktörü Almalıyım???

Bizde 70 66 s newholland var tek çeker çok memnunuz süper bi çekişi var tavsiye ederim piyasası düşmeyen bi traktör 12 +12 zaten 2001 model gri şase bulursan ondan al derim bizimki öle manyak bişey tarif edemiyorum almadan kullanmadan bilemessin ...