260 g slaj çiğnemede pek net değil ama maksat paylaşmak olsun

Ynt: 260 g slaj çiğnemede pek net değil ama maksat paylaşmak olsun

ya daha güzel kareler yakalayamadım en son bu kaldı önceside çok yoğundu elime pek alamadım kamerayı tadımlık artık sonuç olarak sılaj işi de bitti üzeri örtüldü hazır iyi seyirler

perkins 903-27 mükemmel motor mükemmel tork benim kanımca en güzel mf lerden biri emeğine sağlık güzel kareler

Paylaşım için teşekkürler Özgür.. Bende bugün başladım slaj işine, bizimki anca öğrencelik oldu.:) Yarın biter heralde..Fakat zevkli iş, İnşallah seneye daha fazla ve daha düzgün tarlalara ekmeyi planlıyorum.

tokmakcı link=topic=34685.msg295765#msg295765 date=1284587854' Alıntı:
paylaşım için tşkler.. özgür abi
bayılıyom şu atom karınca ya birde 4x4 +rep
ali abi ben onun jantına bayılıyorum çünkü benim eski 255 turbomu andıryor gittigine üzüyorum ama yapacak bisey yok : ' ( cçr-*-s :( duva*-*0

yorumlar için teşekkürler arkadaşlar bu mororun eksoz sesi bitiriyor beni video da pek belli değil ama sağlam makine slaj çiğnemesi iyi oluyor ah ah kafayı çok vurdum duvarlara neden 4*4 almadım diye ama ele geçen yok bakalım çok para kazanırsak alırız belki

emeğine sağlık özgür abi 260 g ve 4x4 güzel bir traktör paylaşım için teşekkürler

kalıbına sığmıyor kerata ama vites aralıkları hoş değil geri vitesi çok seri traktör bayılıyor ilk kalkışta falan filan benim çok hoşuma gitmiyor açıokcası ama masseyi seviyorum