lütfen bilir kişiler yardım edebilir mii?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı sohbetler.size bi sorum olacak. nh tt55dt ile el freni çekik iken takviye 4 te 30 metre kazayağı çekmişim(unutkanlıktan ve takviyede zorlanmamasından fark edemedim) birde ara sıra (3,4 defa oldu) düz yolda giderken el frenini indirmeyi unutmuşum düz viteste 5 metre falan gitmişim. e bundan sonra da akıllandım el frenini çekmiyorum bile.bunun zararı olmuşmudur sizce fren sistemine falan??

Ynt: lütfen bilir kişiler yardım edebilir mii?

iki saattir cevap yazma yerini arıyorum meğerse giriş yapmamışım ondan bulamadım. nh kardeş yani şimdi frene zararı dokunmuşmudur. yani budnan sonra sürekli öyle bişey yapcak değilimya. bişey olmadıysa şimdi sorun yok

başak2073 link=topic=34817.msg296239#msg296239 date=1284842360' Alıntı:
balatalar ısınmadan dolayı sertleşir ve eskisi gibi tutmaz
işte bunun gbi bişiler olur :)
motora ilk bindiğimizde el frenini indirme işlemini 1. sırada yaparsanız zamanla alışır unutmazsınız..
ama öyle ayda yılda bi kez olur oda önemlı değl okadar olur dersin :) benimde asıma geliyor bazen laf atıyorlar cvp vereyim derken onu indirmiyorum ama vitese tkıp kalkışta ufakta olsa motorun sesi anlarsanız bi sorun oldugunu bilirsiniz ve ELFRENİ :D

benim akrabağ bizim taksiyle el fırenı cekık 10 km gitmiş arabadan inmişler lastıklerden duman cıkıyomus :D sonra yaptırdılar ama eskısı gıbı deıl artık traktorde sanmam bişey olsun zaten sen kısa süre cekili gezmişsin bişi olmaz

teşekkür ederim arkadaşlar.cevabımı aldım şimdi bişi olmamış yani. ha birde bu landwirtschafts simualtor veya farming simulator oyunundan acayip hazediyorum ama 2009 gold edition var en son çıkan 2010 da çıkmadı heralde 2011 çıkacak falan diyo yabancı sitelerde october 2010 da. nedir bunun aslı çıakcakmı sizce

fenerbahce1806 link=topic=34817.msg296278#msg296278 date=1284880214' Alıntı:
teşekkür ederim arkadaşlar.cevabımı aldım şimdi bişi olmamış yani. ha birde bu landwirtschafts simualtor veya farming simulator oyunundan acayip hazediyorum ama 2009 gold edition var en son çıkan 2010 da çıkmadı heralde 2011 çıkacak falan diyo yabancı sitelerde october 2010 da. nedir bunun aslı çıakcakmı sizce
onun kopmle bölumumuz war oradan takip edebilrsiniz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...