Nihayet Çiftlere Başladık '' Anız Sürümü Tokmakcı ile ''

Ynt: Nihayet Çiftlere Başladık '' Anız Sürümü Tokmakcı ile ''

senin 65 lik olduğunu biliyorumda bu kadar seri gidince acaba dedim :)))benim gariban dışlandı güzün uyku moduna alıyoz baharın uyandırıyoz ince işlere ekim çapa ayçekirdeği patosu vb. işerde kllanıyoruz çiftlere td65 gidiyo

alim1903 link=topic=34829.msg296369#msg296369 date=1284929784' Alıntı:
senin 65 lik olduğunu biliyorumda bu kadar seri gidince acaba dedim :)))benim gariban dışlandı güzün uyku moduna alıyoz baharın uyandırıyoz ince işlere ekim çapa ayçekirdeği patosu vb. işerde kllanıyoruz çiftlere td65 gidiyo

valla sen de çift traktör olduğu için öle kardeş bizde tek traktör her işe bu koşuyo sende işler iki traktöre ayrılıyo.
vala kardeş o konu da çok memnunum traktör den hiç de bi şiayerim yok sadce biraz fazla yakıyo oda yakan traktör çekiyo ama hakkını yiyemem vala :D

td65 i zaten mf aldı mf olmasa td65 olmazdı td65 olmasa önemli değide 265 olmassa olmaz her işi yapabiliyosun onla.senelik kaç saat kullanıyosun mfyi

alim1903 link=topic=34829.msg296375#msg296375 date=1284930500' Alıntı:
td65 i zaten mf aldı mf olmasa td65 olmazdı td65 olmasa önemli değide 265 olmassa olmaz her işi yapabiliyosun onla.senelik kaç saat kullanıyosun mfyi

valla kardeş daha bu traktörü bu sene aldık 4600 saatteydi aldığımz da şimdi 5005 saatte yani hesaplamaya fırsatım olmadı daha.