70 66 ile 2010 kabak çekirdeği hasatı

Ynt: 70 66 ile 2010 kabak çekirdeği hasatı

arkadaş kabakları tarlada toplamak için fotğrafta olan aletimi kullanıyorsunuz. merak ettim daha ilk defa görüyorum yesil kökenlileride toplayabiliyormu cevap yazarsan sevinirim.
fotolar güzel eline sağlık + rep

yanlız adam link=topic=34852.msg296706#msg296706 date=1285150117' Alıntı:
arkadaş kabakları tarlada toplamak için fotğrafta olan aletimi kullanıyorsunuz. merak ettim daha ilk defa görüyorum yesil kökenlileride toplayabiliyormu cevap yazarsan sevinirim.
fotolar güzel eline sağlık + rep
evet arkadaşım genelde bizim burda kabak patosu olanlar o aletle toplarlar yani sıralıyolar arkadanda makinayla patoslarlar ha bide yeşil olanlarıda sıralarda çoğu zaman yığma yapıyor o yüzden kurumasını bekleriz daha rahat oluyor adam gerektirmiyor kabak sıralama aleti tek başıma traktörle sıralarım

aslında o apartı traktörün önüne takma olanağı yaratsanız yada kepçeli bir traktörün kepçesine o aleti monte etseniz daha kullanışlı olur düşüncesindeyim.

hntr-mhmt link=topic=34852.msg296876#msg296876 date=1285178749' Alıntı:
aslında o apartı traktörün önüne takma olanağı yaratsanız yada kepçeli bir traktörün kepçesine o aleti monte etseniz daha kullanışlı olur düşüncesindeyim.
bide sana bişi sorucam profil resmini nasıl koydun uğraştım koyamadım profilime resim

Yukarda reklamların üstünede menüler var o menülerden profile tıkla ve gelen pencerede sol üst kısımda profil düzenle sekmesi var onun üstüne geldiğinizde seçenekler açılır ve açılan seçeneklerden ikincisini yani forum proıfili seçeneğine tıklayıp gelen sayfada en üstte bulunan kişisel resim seçeneğininin altında bulunan üç seçenekten ikincisini yani AVATARINIZI URL İLE ELİRTİN seçeneğini işaretleyip resminizin bulunduğu linki yazıp kaydettiğinizde işleminiz tamamdır ...