erkuntta garanti 3 yıla çıkıyor

Ynt: erkuntta garanti 3 yıla çıkıyor

evet sanırım bu ay cıkan erkuntlar 3 yıl garantili artık.. var mı bildiginiz garanti süresi 3 yıl ve daha fazla olan traktör firmasi ?
yanlız bişey eklicem erkunt garanti kapsamındaki traktörüne cok önem veriyor neyi arızalansa direk yenisiyle degiştiriyorlar hiç bekletme v.s yok.. bu konuda biz hiç bi sıkıntı yaşamadık garantisinden cok memnunuz.. başka markalar gibi kullanıcı hatasıdır diyip seni oyalamıyor direk yenisiyle degişiyor eskisini söküp alıyor.. tamirle falanda ugrasmıyor yenisini takıyor ben buna şahidim.. bu konuda garanti süresince servisle problem yasayan duymadım.. ama bunun dışında servisleri cok iyidir diyemeyiz..

ceya023 link=topic=34858.msg300661#msg300661 date=1286819692' Alıntı:
evet sanırım bu ay cıkan erkuntlar 3 yıl garantili artık.. var mı bildiginiz garanti süresi 3 yıl ve daha fazla olan traktör firmasi ?
yanlız bişey eklicem erkunt garanti kapsamındaki traktörüne cok önem veriyor neyi arızalansa direk yenisiyle degiştiriyorlar hiç bekletme v.s yok.. bu konuda biz hiç bi sıkıntı yaşamadık garantisinden cok memnunuz.. başka markalar gibi kullanıcı hatasıdır diyip seni oyalamıyor direk yenisiyle degişiyor eskisini söküp alıyor.. tamirle falanda ugrasmıyor yenisini takıyor ben buna şahidim.. bu konuda garanti süresince servisle problem yasayan duymadım.. ama bunun dışında servisleri cok iyidir diyemeyiz..
bizim newhollandın garanti parça değişimi beni kıl etti kaputun önündeki delikli sac sarsıntıdan çatlamış gün geçtikçe açılıyo servise dedim müdüre sorayım falan dedi vermeyebilirler kaynak vuralım dedi bende dedim sıfır traktöre kaynak olurmu değiştireceksiniz dedim ondan sonra söyleyim öteki geldiğimizde falan dı filandı başladı bende ona sinir oldum sıfır parçayı nasıl ödemez eğer ödemezlerse newholland bidaha kapımın önünden geçemez

valla mesela bizim depo muşürü yanlış gösteriyordu bozulmuştu ..anında söküp yenisini taktılar.. el gazı haladı koptu.. kardeşim gitmiş demiş halat koptu diye parayla almak için servis direk yenisini vermiş al tak demiş eskisini bana getir demiş..para falanda almamış.. parca konusunda hiç sıkıntı yaşatmıyorlar.. servis diyor ne arızası olursa ben sökerim eski parcayı gönderirim yenisini takarım..

ceya023 link=topic=34858.msg300670#msg300670 date=1286824017' Alıntı:
valla mesela bizim depo muşürü yanlış gösteriyordu bozulmuştu ..anında söküp yenisini taktılar.. el gazı haladı koptu.. kardeşim gitmiş demiş halat koptu diye parayla almak için servis direk yenisini vermiş al tak demiş eskisini bana getir demiş..para falanda almamış.. parca konusunda hiç sıkıntı yaşatmıyorlar.. servis diyor ne arızası olursa ben sökerim eski parcayı gönderirim yenisini takarım..
wala çok iyi bişey yapıyor sattığı malın arkasında devamlı duruyorsa ondan korkma derim.

erkunt sadece ilk cıkardıgı seride biraz karizmayı çizdirdi oda hemen halledildi.. o seride şanzuman bilyesi yaglama yapmıyormus 2004-2005-2006 modelerde bundan dolayı sıkıntı yaşayanlar olmuş ve hemen kısa sürede problemleri giderilmiş.. fakat garanti dolana kadar o problemi yaşamayanlar sonradan ortaya cıkanlar bilyeyi degişmeyenler olmuş.. bunun dışında ben garanti süresince erkuntun satış sonrası için sikayet edeni duymadım.. şimdi arayın fabrikayı mesela ne konu olursa olsun size yardımcı olmaya calışırlar.. mesela gezici servisleri var istediginiz zaman arayıp traktörü kullanmak için bilgi alabilirsiniz ayarları falan.. bi cok video da traktörü süren kişi hemde huseyin bey direk size yardımcı olmaya calışıyor.. ben ilk aldıgımda aramıştım baya yardımcı oldu.. garanti süresinide artık uzattılar çünkü traktörün tum eksiklerini ve zayıf yönlerini tamamladılar 5 yıl içinde artık ürettikleri traktörden daha emin olduklarını gösteriyorlar çifçiye bölece...