11 EKİM 2011 TARHİNDE TÜMOSAN KALASİK TİPLİLERİ YANDAN VİTES OLACAKMIŞ

ARKADAŞLAR BİZ TÜMOSAN 55-50 ALMAYA TÜMOSAN BAYİSİNE GİTİK ORDA KONUŞLARKEN DUYDUM 11 EKİM 2011 KALSİK TİPLERE YANDAN VİTES OLACAKMIŞ AYRIÇA LEVYEDE NEYSE 55-50 4X4 KABİNLİ ALIYOZ 47 TL İSTEDİLER YARIN TRAKTÖR GELİO RESİMLERİNİ SİTEDE PAYLAŞACAM?

Ynt: 11 EKİM 2011 TARHİNDE TÜMOSAN KALASİK TİPLİLERİ YANDAN VİTES OLACAKMIŞ

hayırlı uğurlu olsun yalnız biraz tuzlu gibi. tümosanlar biraz daha ucuz sanıyordum kısmet 55 dt kabinliye 39 bin istiyorlar. bence daha iyi ve daha ucuz

pardon arkdaşlar yanlışlıkla 4 e basmışım 37 tl ama cok güzel hiç yamıyo sanki koluyo 5 cizeli tınlamıyo herkes saolsun arkdaşlar

arkadaşlar klasik seride vitesler yanda olmadı olmazda.kendiniz yanda istiyorsanız garanti bittikten sonra piyasada maliyeti neyse yaptırırsınız,tabi yapan varsa.seri üretimi yine aynı şekilde devam ediyor.

hiç sanmıyorum yok 120 hp çıkıcakmış klasik seri yandan vites olucakmış rahatlık istiyorsa klasik seri almıycak yeni kasalarından alıcak klasik seri ucuz diye tercih ediyorlar o zaman maliyeti yükselicek ve pahalı olucak traktörün fiyatı yanlız galiba klima koymuş 2011 klasik serilerine tam bilmiyorum

yav ortada yanda fark etmez köpek gibi çekiyor tümosanlar ne olacak klasik olsun iyi motor konyada baya alan var bizim kasaba bile tümosancı üç tane nh var