kadIn sürücü TRAKTÖRLE alışverişe gelmiş:)

Ynt: kadIn sürücü TRAKTÖRLE alışverişe gelmiş:)

heheh bu kadınların hepsine böyle traktör ver.yemin ediom bitane park alanında sağlam araba bulamazsın :D 100 milyar verip jip alcana o fiyata bi 4 çeker 5050 alsın tamam :D

AKGÜN43 link=topic=34903.msg297225#msg297225 date=1285341581' Alıntı:
puhaaa :))) bizim kızda böle sürüyo bigün kaporta falan kalmıcak bakam:))) sözlüme verdimmm tt 55 ii :D vermez olaydımm:))))
Bırak arkadaş :D bn okula gitmiştim td65 ile almaya onu :D bana demişti knkamın sevgilisi bugün 4*4 ciple almaya geldi die dedi.bnde ertesi gün td65 e atladım gittim :D baya bi gülmüştük o gün :D

bir hafta önce evin önünde duran arabamı , park etmeye çalışan bir bayan haşat etti ... ön kaput , radyatör , tampon , farlar sizlere ömür ... sonrada kaçmaya çalışıp bir ağaç devirp birde duvar yıktı ... şoka girmiş hastaneye kaldırmışlar ... ben bu videodaki ona göre daha insaflı ... üzerinden geçmediğine dua etsinler .... arabam hala sanayide yatıyor :)

OkayKANGAL link=topic=34903.msg320215#msg320215 date=1294066969' Alıntı:
bir hafta önce evin önünde duran arabamı , park etmeye çalışan bir bayan haşat etti ... ön kaput , radyatör , tampon , farlar sizlere ömür ... sonrada kaçmaya çalışıp bir ağaç devirp birde duvar yıktı ... şoka girmiş hastaneye kaldırmışlar ... ben bu videodaki ona göre daha insaflı ... üzerinden geçmediğine dua etsinler .... arabam hala sanayide yatıyor :)

gecmiş olsun abi:)))))))