erkunt mf leri ezio:)

Ynt: erkunt mf leri ezio:)

ne bu ya erkuntun arkasındaki pulluk çok yüzeyden sürüyo videonun sonuna dikkat edin adaletmi bu mf nin sürdüğü derinliğe bakın erkuntun sürdüğü derinliğe bakın insanları böyle numaralarla kandırmayı bıraksınlar mf 276g galiba

siyah montlu erkuntcu galiba erkuntun lastiği öndeki pulluğa basınca kendi arkasındaki pulluğun kalktığını idda ediyo buna ancak gülünür arkadaşlar videonun sonuna dikkat edin göreceksiniz erkunt pullukların ucunu değdirmiş toprağa bu kadar olur bu şaklabanlıklara inanan insanlar var milleti böyle kandırıyolar

bunu video diye koyan adam utansın böyle şeymi olur herşey bıçaklardan belli oluyo zaten erkunt üzerinden sıyırmış sadece zaten tarlanın yüzeyine bakıldıgındada belli oluyo tarla dengesiz olmuş mff nin sürdügü yerler daha kabaraık duruyo

ydincbayram link=topic=34964.msg316141#msg316141 date=1292621539' Alıntı:
398 in bu tip traktörlere ezildiği nerde görülmüş?
bizde aynı konuyu merak ediyoz gerçekten masseyde tek sevdiğim traktör o ekol 398 erkunt bide 60 bg bizdede var 60 bg arkaya bakmaktan adamda boyun kalmıyo yemişim o ayakları bende almayı düşünüyorum bereket 60 ama mümkün değilki 398i rezil etsin...

erkuntcular kendinizi gülünç duruma düşürmeyn.piyasada yer edinmeye çalıştığınız şu zamanlarda böyle vidyolar çekiyonuz.bunlarla bi yere varılmaz.adamın pulluk yukarda tarlada çapa kazdıgı gün gibi ortada.bi de kafa tuttugunuz motor 398 adının hakkını çoktan vermiş.erkunt saygı duyduğm´tam anlamıyla olmasa da yerli bi marka.böyle şeylerle uğraşmayn.tabi ki makinanızı tanıtacaksınız fakat bunu şundan iyiyim şeklinde deil de şöyle iyiym şeklinde yapın.saygılar..

bunlar bir takım hiler ama dogru herkes kabulnmek zorun mf ler gitmiyo vedioda ama erkuntla mf içindeki motor aynı onlar deneme motoru motor yagını içine bişey koyolar ondan buralarda nimet 70 war tekçeker 3 lü 14 numarayla zor herk yapıyo buraya gelen deneme motoru aynı model ama 5 12 agldıyo nedenseee ordak vedioda deil mf 398 new holland 110-90 gine derdi buralarda ama adam sonradan keni azyla söyledi GEÇ OLDU AMA TEMİZ OLDU

uzunefe link=topic=34964.msg319844#msg319844 date=1293932653' Alıntı:
erkuntcular kendinizi gülünç duruma düşürmeyn.piyasada yer edinmeye çalıştığınız şu zamanlarda böyle vidyolar çekiyonuz.bunlarla bi yere varılmaz.adamın pulluk yukarda tarlada çapa kazdıgı gün gibi ortada.bi de kafa tuttugunuz motor 398 adının hakkını çoktan vermiş.erkunt saygı duyduğm´tam anlamıyla olmasa da yerli bi marka.böyle şeylerle uğraşmayn.tabi ki makinanızı tanıtacaksınız fakat bunu şundan iyiyim şeklinde deil de şöyle iyiym şeklinde yapın.saygılar..
arkadas bıraz haklısın abartmıslar bende erkuntcuyum benım motorum 398 le kafa tutamaz 100 hp guc var efsane motor ama bunu yapan bızler degıl bayılerr ben sadace 80 hp gucundekı traktorlerle kafa tutarım ama yıne reklamlardakı gıdı yok 1 lıtre yok 750gr yakıyormus oda bı yalan onuda solım eger motorun ve pullugun hakkını vereceksen bıraz gaza basacaksın 2 lıtre yakacak motor bagıracak ve dıger arkadaslar 398 e erkunt kudret bıle kafa tutamaz demıs orada yanılmıs motorun uzerınde erkunt yazıyo 100 de 100 alman lınder bızım koyde var kudret motor 10 numara ben pısman ettım ıkıncı el bı kudret almadıgıma 14 ınc unlu tam otomatık 5 lı cekıyo hemde ceıkıyooo 100 luk tırmık takıyo arkada bısı yok gıbı gıdıyo senden alıntı yaptım sadece erkuntcular yazdıgın ıcın ben motorumdan memnunum dedıgım gıbı 80 hp ye kadar benım motor kafa tutar degerlerı abartma son sozunde de haklısın

bu mfleri çekemeyenlere ayar oluyorum arkadaşlar mflerde tip var çekiş var ikinci el pazarı çok yüksek heryeride saglam yıllardır kullanıyoruz son yıllarda degişik markalar türedi sata bilmek için bin takla atıyorlar orası şöyle burası böyle demeyin beyenmiyorsanız almayın