kubota

Ynt: kubota

konuyu yanlış yere acmışssın burası kubota video bölümü.. kubota hakkında baya yorum yapmıştık sitedeki kubota videolarının altında görebilirsin.. ben deneyimlerimi oraya yazmıştım..

bu hafta kubota me9000 traktörü her şekilde deneme fırsatım oldu ... 6 ton yük ile kangaldan köye tohum götürdüm ... 50 km civarı ... ayrıca tarlada diskaro ve pulluk ilede kullandım ... kubota gerçekten tahmin edilemeyecek bir traktör ... şahsen ön aks sistemi çok değişik ve harika bir manevra kabiliyetine sahip ... 6 vites ise çok verimli bir sürüş sağlıyor ... motru çok iyi ... çekiş ise de harika ... benden tam not aldı ... çok merak ettiğim bir traktördü ... yakın bir arkadaşım vede akrabam olan birisi aldı ... artık sık sık kubota videoları vede resimleri paylaşırım sizlerle ...

OkayKANGAL link=topic=35075.msg298715#msg298715 date=1285920150' Alıntı:
bu hafta kubota me9000 traktörü her şekilde deneme fırsatım oldu ... 6 ton yük ile kangaldan köye tohum götürdüm ... 50 km civarı ... ayrıca tarlada diskaro ve pulluk ilede kullandım ... kubota gerçekten tahmin edilemeyecek bir traktör ... şahsen ön aks sistemi çok değişik ve harika bir manevra kabiliyetine sahip ... 6 vites ise çok verimli bir sürüş sağlıyor ... motru çok iyi ... çekiş ise de harika ... benden tam not aldı ... çok merak ettiğim bir traktördü ... yakın bir arkadaşım vede akrabam olan birisi aldı ... artık sık sık kubota videoları vede resimleri paylaşırım sizlerle ...
okay abi dedigim kadar varmış değilmi bende denemiştim.. objectif yorumlarımı yapmıştım ama burda cogu kişi kubotayı çin hint traktörleriyle karıştırdı.. bendece süper traktör..
ben yakıtını ölçememiştim.. sen uzun süre kullanmışssın yakıtı nasıldı yolda nekadar yaktı mesela... 50km de.. benim tek emin olamadıgım konu yakıtıydı ama yakıtıda cok iyimiş sordugum kadarıyla sahipleriden..

mustafagursacli link=topic=35075.msg305214#msg305214 date=1288545171' Alıntı:
bende me 5700 almak istiyorum acaba elimde kalırmı pişman olurmuyum ...
kubotanın kalitesi tartışılmaz japon sonucta baya yayılıyorlar.. dunyanın en buyuk dizel motor üreticisi sonuta.. amerikada jd yi bile sollamışlar.. fiyatlarıda uygundu ama şimdi ne durumda bilmiyorum.. me5700 5silindirli bi traktör harika sesi var...