s.a erkunt nimet 70 meyveci neden çok yakıyor

nimet 70 meyveci aldım aldığım bayii euro mazot kullan dedi fakat traktör çok fazla yakıyor bende bundan önce fiat 80-66 vardı tek çeker bundan az yakıyordu yakıt yarı yarıya fark ediyor 140 tl. lik mazot aldım 9 -10 saat gitmedi bile daha traktör 15 saatte neden çok yakıyor acaba

Ynt: s.a erkunt nimet 70 meyveci neden çok yakıyor

usta arkadaşların dedigi gibi açılana kadar biraz yakar.. sonra düşer.. eger düşmesse servisle görüş.. zannedersem sıfır traktörun garantili oldugundan korkulacak bi durum yok.. ama traktör 80-66 dan cok az yakar açıldıkca düşer..

arkadaşlar bende meyveci 80 lik var sıfır aldım serviste acıldıkca azlaır dedi ama hala 275 saate geldi anormal yakıtı var cok pişmanım benim durumumda olan varsa lütfen yardım etsin mazot fiyatları aldı basını gidiyor

ilotoro link=topic=35115.msg320671#msg320671 date=1294165679' Alıntı:
arkadaşlar bende meyveci 80 lik var sıfır aldım serviste acıldıkca azlaır dedi ama hala 275 saate geldi anormal yakıtı var cok pişmanım benim durumumda olan varsa lütfen yardım etsin mazot fiyatları aldı basını gidiyor
usta traktörü maximum tork devirlerinde kullan 20 gazı geçme ozaman yakmaz.. eger yinede yakıyorsa pompasında sorun olabilir servise göster.. bizde servet80t tarla tipi var cok memunuz yakıtından daha az yakanı yok cevremizde.. yanlız şuda var arkadasım servetle cok küçük ekipmanla çalışıyorsan ozaman yakıtı artabilir.. ideal ekipman kullan..meyveci serisini kullanmadım ama yolda yakıtı fazla olabilir tekerçapları ufak oldugundan.. sen fabrikayı ara görüş ilgilenirler sorununla... daha motorun 500 saatten sonra tam belli olur acılması.. 300saatte düşmesi lazım yakıtın artık

ilotoro link=topic=35115.msg329720#msg329720 date=1295984177' Alıntı:
yok arkadaşlar şu an 320 saate geldi hala fazla yakıyo çiftçeker oldugundanda yakabilirmi yolda aşırı yakıtı var erkunt servislerine duyrulur
valla çok şikayetçiysen benim kısmetle değişelim :Dçok çeker az yakar bu kısmet :D benim servet 80 inim olsunda yaksın varsın . sen ona tarlada uygun ekipman tak 16 gazı geçme bak nasıl az yakıyor . benim 55 de 375 saatte 4 lü 8 inç pullukla 1.2 litre yakıyordu şimdi daha az yakacağına eminim

ne az yakmasından bahsediyon kardeşim sen bizde bi umutla öyle aldık ama son pişmanlık işe yaramıyor valla bende 266 gold var eline su dökemez 80 lik meyveci iksinide kullanıyom 266 ın deposuna baktıgım yok sizde diyosunuz az yakıyo kardeşim 2 ay sırf yakıtını dendim ama yakıyor dogruya dogru aksini kimse iddaa etmesin erkunt meyveci 80 lik 4*4 yakıtı anormal derecede erkunt bayisi yokmuuuuuuuuuuuuuuu

Bayiii napcaksaa:D Sankii , nasıl olsa motoru Satti:D Ne varsa Servisinden Varr Git traktörünü all görüş derdini anlat. pompada sorun olabilir. ama dahaa Saati azmiş yakar yani

zuha-*-s zuha-*-s domatesçi alsaydınız zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s güçç*-* güçç*-* alk-*s zuha-*-s
wan7ed link=topic=35115.msg336751#msg336751 date=1297079755' Alıntı:
Bestepeli58 link=topic=35115.msg336747#msg336747 date=1297079368' Alıntı:
Ne kardeş sorunmu oldu zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
[/quote Sebzecisi Çıkmadi henüz:D uyrra*-*-