new holland tt 65 kabin arıyorum

Ynt: new holland tt 65 kabin arıyorum

tt 65 e kabin tavsiye etmem govdsi içinde oldugundan içinde sesten durulmuyo ve ne kadar kapatırsan kapat toz alır sıcakta içersinde durulmaz ama illaki taktırmak istersen gozde kabinler tutuluyo galiba fiyatı sıfırı 3 milyar diye biliyorum

zaten geneli hepsi ayanı tipte benziyolar DAGCILAR HİSARLAR GÖZDE HEPSİDE AYNI bizim burardan biri tt55 cifcekerine taktırmış DAGCILARNKİNİ AMA ÇOK GÜZEL YAKIMŞ NEGÜZEL OLMUŞ KILİMA CD calar neyi taktırmış ama yakışmış

Sana Tasiyem Hisarlardır gözdeden uzak dur derim çünkü bir süre sonra çürüme yapıyor bizde gözde taktırmıştık fiat 480 e sonra hisarlara döndük şuan çok memnunuz ayrıca kabinimizde cd calar bile hala çalışıyor )))

yorumlar için teşekkürler arkdaşlar. gerçekten çok yardımcı oldunuz. bende hisarlar taktırcam büyük ihtmal ))) bu arada arkadaşlar kabinlerde klima radyo vs var değilmi?

new holland TT 65 link=topic=35138.msg298542#msg298542 date=1285864582' Alıntı:
yorumlar için teşekkürler arkdaşlar. gerçekten çok yardımcı oldunuz. bende hisarlar taktırcam büyük ihtmal ))) bu arada arkadaşlar kabinlerde klima radyo vs var değilmi?
Klima... derken sadece fan var.. Biliyosunuz klima olması için traktörde kalima motoru falan olması gerekli..

tam olarak bilmiyorum da bi galerici abim demişti yariş kabin 3bintl yada diğerleri aşşa yukarı aynıdır yani birde şöyle tavsiyem war motoru aldıgın bayıye git onlarda bazen oluyor kabin bizim burdakinde war mesela ben buna kabin takacam de zaten muşterisisin takarlar daha ii olur hem bence ;)

nh link=topic=35138.msg298552#msg298552 date=1285866050' Alıntı:
tam olarak bilmiyorum da bi galerici abim demişti yariş kabin 3bintl yada diğerleri aşşa yukarı aynıdır yani birde şöyle tavsiyem war motoru aldıgın bayıye git onlarda bazen oluyor kabin bizim burdakinde war mesela ben buna kabin takacam de zaten muşterisisin takarlar daha ii olur hem bence ;)

evt doğru söylüyorsun bayide varsa daha iyi olur. bilgiler için teekkürler.

vala bilmemde bn klima motorun çekişini ve yakıtına çok fazla etkiledini fark ettim.ayriyetten bi motor daha çalışıyor ve buda motorun zorlanmasını neden oluyor.