agrofarm 410

Ynt: agrofarm 410

Neden Agrofarm ????????? valla bikere tipi hoşuma gitti sonra bu Agrofarmlar türkiyeye yeni geldi shuttle filan yok ileri gerisi mekanik levyeli yani arıza yüzdesi daha dişük :D
deutz zaten çoktan beri kafamdaydı bu güne kısmetmiş

_ÖzGüR_ link=topic=35143.msg298421#msg298421 date=1285795138' Alıntı:
Neden Agrofarm ????????? valla bikere tipi hoşuma gitti sonra bu Agrofarmlar türkiyeye yeni geldi shuttle filan yok ileri gerisi mekanik levyeli yani arıza yüzdesi daha dişük :D
deutz zaten çoktan beri kafamdaydı bu güne kısmetmiş
Mekanik bi seri o zmnbirde sitesinde baktım iki seri war sizinki hangisi :) Gs mi? Dt mi? bu sitedeki yazılar çok kafamı karıştırıyo aslında onu bi suru yazı war bide sameyle karşılaştırma yapmaya çalışıyom temmelli karmamkariş :D :S grin-*-s ;D

alim1903 link=topic=35143.msg298533#msg298533 date=1285862175' Alıntı:
hayırlı olsun kullanışı yakıtı gücü konforuda iyidir inş. şanzımanı hakkında biraz bilgi verirmisin her traktörde olan kara şanzımanlardanmı yoksa farklı bişeymi??
öncelikle teşekkürler motor daha gelemedi bi gelsin koşalımda ondan sonra çekişi yakıtı hakkında yorum yaparız ))) farklı birşeymi derken nasıl yani ??? :S 5 ana vites 4 takviye toplam 20 ileri 20 geri mekanik yanda ileri geri levyeli yani elektronik pover filan yok

yaw ali abinin dediği gibi bende şöyle bişi duymuştum deutz Şanzımanı FEntin gibi çok kalitelimiş sanırım tm nasıl adı fln bilmiyorum ama çok dayanıklı flndır motoru bilenler şanjımanndan bilirler fln demişlerdi bneımkı öyle bi duyum :)