fıat 750 yi valtra a75 ile bağlamayı düşünüyoruz????????

Fiat 750 ile valtra a75 ' i bağlamayı düşünüyoruz.....ben 750 ye güveniyorum bide foruma açayım dedim konuyu!!!! yorumlarınız bekliyorum...deneme valtra çeker derseniz düşünücem :S

Ynt: fıat 750 yi valtra a75 ile bağlamayı düşünüyoruz????????

valtra çeker bence valtra daha agır ve çekişli traktör öle azımsanacak traktör degil.. ama yük atarsanız yolda rampaya vurursanız fiat a kavuşmaz.. rampada ama düzde valtra daha seri ama rampada bayılır..

sen o motorları nasıl cekıstırıyon ya kendı paran la almadın heralde 750 yı alsan valtranın onu yıgecegını bılırsın o traktorlerin adını yan yana koyamassın bırakın bu ıslerı yavvv sız kulanmadınız barı saygı duyun ayıp yavv neymıs 750 alırmıs peehhhh kendı dengınde bıle degıl 750 kotu degil ama valtraya karsı 100 de 1 ıhtımal bıle yok bılkere tek ceker le cıft ceker valla olamaz yaaaa...........

çekiştirme işi sakat iş ... bu işlerle uğraşmamak lazım ... VALTRA a 75 sahibiyim vede fiat modellerinide iyi bilirim ... 750 uzun , sallı bir motor ... turbosuz olduğundanda pek bir asılıcı kolay kolay çekişten düşmüyor ... valtranın çiftçekerden kazandığı avantajı 750 motoru ile bertaraf edebilir ... denemek lazım ben ikisinede şans veriyorum :) her an her sonuç çıkabilir ... valtaya yüzde 55 fiata yüzde 45 şans veriyorum ...

walla takın derim hangisi çeker bi fikrim yok biz valtra 75 ile jondere 5625 taktık ikiside çift çeker video su her yerde var ikiside çemedi sayılır bide siz arama motorlarına yazıp izleyin jondere 5625 motor deildir bunu bilin sakın jondere almayın biz bi tane aldık eşşek leşi hayvan gibi mazot içiyor hiç bi iş yaptığı yok anca mazot içer deposuna bir pislik kaçsa hemen hava eder daha çalışmaz çok kötü bir traktör

fiat in hiç bir şansi yok valtranin karşısında valtra fiat i sürükler bizim valtra a75 var aynı pulluk aynı marka valtra a75 le 398 mf tek çekeri taktik tarlada bizim akrabanın 398 bizim valtranin tozuna yetişemedi

içinde şüphe kalmasın arkadaş arka lastiklere suyu bas çaktırmadan dayan valtracının kapısına bizde buradan seyredelim bende 750 den yanayım :S

valtra-a75- link=topic=35174.msg496586#msg496586 date=1324651878' Alıntı:
fiat in hiç bir şansi yok valtranin karşısında valtra fiat i sürükler bizim valtra a75 var aynı pulluk aynı marka valtra a75 le 398 mf tek çekeri taktik tarlada bizim akrabanın 398 bizim valtranin tozuna yetişemedi

yalan atılır da bu kadar atılmaz beylerrrr.... 398 senın valtranı bözek gibi ezer. a75 ini bırak a 95 inle bile dalga geçer. siz siz olun 398 ile aşık atmaya kalkışmayın...

Bırakın arka arkaya takmayı takın ikisine de 5 12 pulluğu aynı tarlaya bırakın.Valtra ister 4wd olsun(2wd sine takmaya bile gerek yok) ister turbolu bilmemneli olsun.Fiat Special olsun yeter.Olmadı arkasına 8-10 ton çakıl atın vurun yola.Sonuç kafanızda canlanmıştır zaten.Çekiştirmeler de yok teker şöyle yok kabin var hiç oralara girmeye gerek yok.Yaptığı işe bakmak lazım.Bu şekilde ben Fiat tan gram şüphe duymam.Takıp takmamak senin bileceğin iş kardeş.

bencede 750 yükte tarlada dene bak valtramı tümosan mı new holandmı mf görürsün güç farkını ama 750 special olcak

ayrıca valtra a 75 3 sılındır 3300 fiat 750 4 sılındır 4560 motor hacmı agırlıkları da valtranın tek cekerı 3100 cıft cekerıde 3300 kg fiatın tek cekerı 3090 cıft cekerı 3390 orjınal fabrıka lastıklerı valtra nın 16 -9 30 fiatın 18-9 30 daha yazayımm ozellıklerını