neden kimse kubota almıyor?

arkadaşlar tekirdağda geçen yıl kubota piyasaya girdi girer girmez sıcağı sıcağına birkaç traktör sattı ama sadece o kadar başka kimse almadı sebebi nedir.. yoksa sadece burda mı satışlar durdu?? diğer illerde durum nedir acaba.??

Ynt: neden kimse kubota almıyor?

arkadaşlar kubotaları direk kendisi getiriyor aracı yok yani disbiritör olmayınca reklamıda dogal olarak az oluyor.. ama ben baya sattıgını biliyorum gecen yıl.. alanlarlada görüşmüştüm hepsi cok memnundu.. fakat yeni bi marka olmasından dolayı halk uzak kacıyor.. tpini begenmeyen rengini begenmeyen oluyor :)) malum çifçimiz her traktörü begenmez.. artı kabinleri çok dardı bu yuzden begenmeyende oluyor.. bunund ışında motoru şanzumanı falan cok hoşuma gitmişti hidrolik kaldırma kapasitesi 4ton..hidrolik shutle daha ne olsun :)) ve japon kalitesi ben özellikle önumuzdeki sene piyasaya baya iyi bi giriş yapıcak tekrar diye düşünüyorum.. avrupada satılan modelleri gelirse özellikle m108s ve m40 serisi şimdilik sadece m7040 geldi turkiyeye m40 serisinden.. acayip satış ayapr diye düşünüyorum.. görecez bakalım.. biz almayı düşünüyoduk baya ama olmadı..

Çatalca ve Silivri bölgesinde baya satışı oldu. Fakat genellikle ufak traktörü olan çiftçiler yenilemek için satın aldılar. 2-3 traktörü olan daha büyük çiftçilik yapan kişiler tercih etmediği için şuan satışlar fazla gözükmüyor. Ama kendi çaplarında Askale bayi baya satış yapıyor.

bizim burda galerini birinde var 1 senedir duruyor daha alan olmadı. benim düşüncem birşeyler bir traktör alacaksan yedek parça sorunu olmayacak satarkende çok değer kaybetmeyek

geçen hafta Lüleburgaz tarım fuarında güzel satış yaptılar hatta bir köye 8 tane verdiler birisi 6 tane almış.
güzel traktör aslında.Yavuz arkadaşımızında bahsettiği sebeplerden dolayı satış yapamıyorlar.
bir traktörün satılabilmesi için çok iyi olması yeterli değildir. bayii, servis, yedekparça.

bartu link=topic=35196.msg340686#msg340686 date=1297717090' Alıntı:
hayırlısı olsun, iyi günlerde kullanın.
anayurtlu 3105d link=topic=35196.msg340691#msg340691 date=1297717238' Alıntı:
bekleriz fotolarını hayırlı olsun baklım. :)

teşekkur ederiz arkadaşlar.. turkiyede m40 serisi kubotları ilk alanda bizleriz bu hafta bayilere dağıtımı olmaya başladı.. mersin de de siparis varmış.. inşallah beklentilerimizi karşılar..

ceya023 link=topic=35196.msg340704#msg340704 date=1297717688' Alıntı:
teşekkur ederiz arkadaşlar.. turkiyede m40 serisi kubotları ilk alanda bizleriz bu hafta bayilere dağıtımı olmaya başladı.. mersin de de siparis varmış.. inşallah beklentilerimizi karşılar..
HAYIRLI OLSUN AGA İYİ GÜNLERDE KULLANIN

teşekkur ederim arkadaşlar hepiniz saolun.. daha iyilerini sizlere nasip etsin allah.. herkesin kandilide mubarek olsun.

arkadaşlar yavuzla beraber 2 tane sibariş verdik adamlar çok met ettiler eğer performansı iyi olursa bölgemde bayağı erkunt ve başak satan olur ve kubota alırlar çünkü daha 1 sene bile olmadan pişman olan çok