54c ye turbo ve intercool takılırmı?

Uzun bir zaman aralığından sonra tüm arkadaşlarıma merhabalar.Bende 94 model 54c var.Traktörümden çok memnunum benim her işimi görüyor,fakat bu sene saman yaparken geçen seneki performansı bu sene alamadım.Hem yakıttan hemde yaptığı işi kıyasladım ve ortaya çok maliyetli bir rakam çıktı.Neyse lafı uzatmadan bir kaç newholland servisine sordum kimi turbo ve intercool takılır dedi,kimi ise takılmaz vs.Sizce eğer böyle bir sistem uygulanıyorsa taktırmalımıyım yoksa orjinalliğini hiç mi bozmayayım.Sizlerden bu konu hakkında görüş ve önerilerinizi bekliyorum.
TEŞEKKÜRLER.
MUZAFFER SEVİNÇ

Ynt: 54c ye turbo ve intercool takılırmı?

paranın ucunu gösterdinmi hepsi olur.ama turbo taktırmakla bitmiyor.siboblar pistonlar değiyor.en iyisi 2. el bi temiz çift çeker traktör alsan daha iyi.şimdi iyi bir turbo taktırmaya kalksan 3 bin lira ödersin.buda pek sağlıklı olcanı sanmıyorum motoru dağatmazsa arkayı dağıtır.çünkü motor 54 hp olarak üretiliyor fazla güce dayanmaz dişliler ve şanzıman derim.

Ynt: 54c ye turbo ve intercool takılırmı?

arkadaşım taktırırsan 10 beygir daha güçleniyo motoru çok deyiştiriyormuş burda taktıranlar var çok memnun bende 480 e taktırmayı düşünüyorum