Kral ile Haşhaş Ekimi ( Nİhayet Ekimlere Başladık )

Ynt: Kral ile Haşhaş Ekimi ( Nİhayet Ekimlere Başladık )

nh link=topic=35249.msg299517#msg299517 date=1286304381' Alıntı:
pylaşım için tşkler ;)
muttalip yılmaz link=topic=35249.msg299518#msg299518 date=1286304492' Alıntı:
güzel paylaşım eline saglık
cubuklu06 link=topic=35249.msg299521#msg299521 date=1286305174' Alıntı:
güzel bi çalışma olmuş..bereketli olsn..+repp
_ÖzGüR_ link=topic=35249.msg299523#msg299523 date=1286305646' Alıntı:
paylaşım için tşkler ellerine sağlık ok-*-s
Ağır abi link=topic=35249.msg299527#msg299527 date=1286306192' Alıntı:
alipasalierkan link=topic=35249.msg299530#msg299530 date=1286306891' Alıntı:
Güzel paylaşım...

yorumlar için sağoln tşkler..

fmd_ticaret link=topic=35249.msg299528#msg299528 date=1286306219' Alıntı:
aga bu haş haştan bende ekmeyi düşünüyorum bunun hasatını siz neyle nasıl yapıosunuz ?

işci getiriyoz önüne bi çuval bağla tek tek kır ondan sonra makinası ile yarıyoz arkadaşım

Maşallah krala dur durak yok.. Bereketli olsun Ali.. İşiniz bitince şu balon lastikleri bana bir haftalığına versenize..:D Kralın ayakları yere bi sağlam bassın bakalım ne halt işleyecek.?.:D

bartu link=topic=35249.msg299601#msg299601 date=1286382283' Alıntı:
paylaşım için tşk. bereketli olsun.

yorum için tşkler.

nailyetek link=topic=35249.msg299607#msg299607 date=1286384674' Alıntı:
Maşallah krala dur durak yok.. Bereketli olsun Ali.. İşiniz bitince şu balon lastikleri bana bir haftalığına versenize..:D Kralın ayakları yere bi sağlam bassın bakalım ne halt işleyecek.?.:D

öle abi durmak yok...valla ii olur abi kaç haftadır ince lastik arıyoz jant ile beraber bulamadık pancar sökecez. :D balon lastik çok güzel valla çift sürerken ızgara çekerken ;)

tokmakcı link=topic=35249.msg299567#msg299567 date=1286357588' Alıntı:
yorumlar için sağoln tşkler..

ya kardeşim ne zamandır seni gözetlemekteyim yazmıyayım dedim ama duramadım bana gına geldi belki başkalarınada gelmiştir ben sessiz çoğunluğunun sesi olayım yazmış olduğun yorumları mesaj sayın çok olması için yazmaktasın yoksa konunun hit görmesi içinmi yazmaktasın konu 2 sayfa olmuş konun içeriğinde teşekkürden başka bir şey yok adam yazmış paylaşım için tşk diye sen alıntı yapmışsın yorum için tşk diye nedir bu ya bana bi anlatırmısın resmen senin yüzünden soğudum burdan

muhtar link=topic=35249.msg299631#msg299631 date=1286395650' Alıntı:
ya kardeşim ne zamandır seni gözetlemekteyim yazmıyayım dedim ama duramadım bana gına geldi belki başkalarınada gelmiştir ben sessiz çoğunluğunun sesi olayım yazmış olduğun yorumları mesaj sayın çok olması için yazmaktasın yoksa konunun hit görmesi içinmi yazmaktasın konu 2 sayfa olmuş konun içeriğinde teşekkürden başka bir şey yok adam yazmış paylaşım için tşk diye sen alıntı yapmışsın yorum için tşk diye nedir bu ya bana bi anlatırmısın resmen senin yüzünden soğudum burdan

bak kardeş kimsin bilmiyom amma sana burda siteden soğu veya bişi diyende yok sana bişi diyende yok bu 1 . 2.si adam paylaşımıma ; paylaşım için tşkler demiş bn de yorum için tşkler ddm siteye bi bakın bide öle konuş herkes ne dio yorumlara.konu hit görmüş yorumu çok olmuş beni ilgilendirmez ben paylaşımımı yaparım sitede ki abilerim veyya arkdşlarım yorum yaparsa yapar sana yorum yap beni takip et ben neler demişim yorumda seni hiç ilgilendirmez.konuyu daha fazla uzatma ne yapıyosan yap.düzgünce duralım şu güzel ortamda birbirimizi kırmaya gerek yok.devam edersen haşa her türlü tamam mı kardeş.

tokmakcı link=topic=35249.msg299879#msg299879 date=1286537050' Alıntı:
bak kardeş kimsin bilmiyom amma sana burda siteden soğu veya bişi diyende yok sana bişi diyende yok bu 1 . 2.si adam paylaşımıma ; paylaşım için tşkler demiş bn de yorum için tşkler ddm siteye bi bakın bide öle konuş herkes ne dio yorumlara.konu hit görmüş yorumu çok olmuş beni ilgilendirmez ben paylaşımımı yaparım sitede ki abilerim veyya arkdşlarım yorum yaparsa yapar sana yorum yap beni takip et ben neler demişim yorumda seni hiç ilgilendirmez.konuyu daha fazla uzatma ne yapıyosan yap.düzgünce duralım şu güzel ortamda birbirimizi kırmaya gerek yok.devam edersen haşa her türlü tamam mı kardeş.

Boşver benim kim olduğumu işte sessiz çoğunluğun sesiyim evet iddialı konuşuyorum bu yazılarından ve yorumlarından gıcık kapan benden başka bir çok kişi var eminim sitede kimin ne yazdığını iyi kötü bilmekteyim şu kesin senden önce kayıt olduğum ve işlerin nasıl yürüdüğünü ve kimin ne yapmak istediğini kimin nasıl yorum yaptığıını bilmekteyim gözlerinde sorun varsa bi eski konulara gözat ben bugüne ve ya senın kayıt olduğun günden önce böyle yorum yapan ne gördüm ne okudum her yorum yapana alıntı yaparak tşk eden bir seni gördüm

iddaalı konuşsan nolur konuşmasan nolur.ben böleyim kardeş istemiosan yorum ypama bakma yorumlarıma karışma adam benm paylaşımıma yorum yapmş bn tşk ederm.diğer kişiler etmiş etmemiş beni ilgilendrmez.daha yorum sayın 12 online saatin 5 bu kadar süre içinde koca sitede kimin nasıl yorum yaptğını nasıl anlıyon anlayamadım ben bile yeni yeni anlıyom.sen benden önce kayıt olmuşun ama istatistikler diye bişi var profilde gir de senin profil ile benim profil i bi karşılaştır.kim daha ii anlıyo sitede ki yorum ve konulara yapılan teşekkürden.