yeni kasa tümolar

Ynt: yeni kasa tümolar

IMG_2911.JPG

2.jpg

IMG_2959.JPG

IMG_2920.JPG

IMG_2942.JPG

Tümosan yeni 8190 diye bir model çıkarmış. bu tasarım daha güzel heybetlide gösteriyor

eski tipinden daha iyi olmuş gibi ... eski ön panjur çok şekilsizdi ... belki mekanik olarak ileri bir traktör yapamasada ergonomi ve estetik açısından bazı düzenlemelerle türk markaları biraz göz doldurabilirler ... erkunt bunu yapmaya çalışıyor ... bence tümosan da sektör tecrübesini konuşturması lazım .... FIAT çakmaları ile yıllarca ekmek yedi ... bu arada çalışmalar yapmıştır sanırım :)

Yine ilginç bir tasarım yapmışlar. Bence daha iyi olabilirdi. Böyle sanki oyuncak havası vermişler. Ön kaput daha sert ve şekilli hatlara sahip olabilirdi diye düşünüyorum. Özellikle ön tarafı bana biraz hoş gözükmeti. Havalandırmayı en aşağıya kadar indirmişler. Halbuki en alttan ufak bir kırmızı kaput parçası geçseymişler hoş olurmuş. Farlarda bu içinde bulunduğumuz yüzyılın tarzına göre biraz geri kalmış. Daha şık bir dizayna sahip olabilirdiler diye düşünüyorum. Kabinin üst şapkasıda biraz Erkunt ' tan özenti olmuş diye tahmin ediyorum. İçinide açıkçası merak ettim. Çünkü biraz konforları düşük. Acaba arttırdılar mı? Birde teknik özellikleri nedir acaba? Umarım ileride daha güzel tasarımlar yaparlar. Erkunt ' u bu konuda çok takdir ediyorum. Açıkçası tasarımları şuan tüm dünyadaki modaya uygun.