Agrar simulator

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Agrar simulator

arkadaşlar ben burda ki arkadaşların bahsettiği bütün hataları yaşadım ve hepsini çözüme kavuşturdum hepsinin çözümünü elimden geldiğimce açıklayayım :
1) kimisi oyun açılırken siyah ekran gelip donduğunu yazmış bu hatayı oyunun son yamasını indirerek çözdüm
2) ses hatası var denmiş sadece menüde ki sesler geliyodu oyun içindeki sesler gelmiyordu bunu da realtek in son sürümünü indirerk çözdüm
3) kasma problemi hiç yaşamadım fakat oyun detaylarını düşürerek bi deneyin o kadar kasacağını sanmıyorum
bunun haricinde başka problem yaşamadım tarla sürüldüğünde belli olmuyo denmiş ama çok gerçekçi bi görünüm var önce tarlayı pulluk ile sürüyorum ve ardından culvilator kullanıyorum tohumuda ekince sanki gerçek bi tarla gibi oluyo isteyene resimleri paylaşabilirim bence bu oyun LS yi çok çok geride bırakmış fakat benim tek sıkıntım LS de olduğu gibi bunda otomatik pilot yok acaba ben mi bulamadım ...

Arkadaşlar Tabla Romorkunu Takıyorum Ama Bir Türlü Hareket Ettiremedim
Biçerdeki Bazı Tuşlarıda Buldum )))
q Boruyu açıyor
birkaç tane daha vardı onlarıda hatırlayınca yazarım

Arkadaşlar konsolden bu komut tuşlarını buldum(oyunun kendi içinden)ama ne kadarı kullanılır bilemiyorum.Denememiz lazım..Ayırca ben oyuna 3.yamayı yüklediğim zaman 2.yamadan daha kötü duruma geldi bende şimdilik 3.yamayı kurmadan oynuyorum Bilgi paylaşımına devam etmenizi bekliyorum.

facb11d7.png

[size=14pt]Buyrun:Agrar sim.den son dakika açıklaması...Google'den trans edilmiştir orginal metin aşağıdadır..[/size]

Ürünümüzün şirketin bir uyarı pazar nedeniyle astragon çekildi. Şimdi ve yapıcı yardım bekliyoruz, oyun üzerinde çalışıyoruz yakında tekrar mağazalarında satışa sunulacak. Tabii ki, bu sitede(http://www.agrar-simulator.de) oyunun tüm sahipleri sürekli güncellemeler ve geliştirmeler ile birlikte verilmektedir. Herhangi bir iyileşme isteği, nerede teknik olarak mümkün, her zaman açığız.

Kaldık yine Landwirtschafts Simulator 2011 Eline..

Stellungnahme

Unser Produkt wurde aus dem Handel aufgrund einer Abmahnung der Firma astragon zurückgezogen. Wir arbeiten nun am Spiel, freuen uns auf Eure konstruktive Mithilfe und werden in Kürze auch wieder im Handel erhältlich sein. Selbstverständlich werden alle Besitzer des Spieles auf dieser Seite kontinuierlich mit Updates und Erweiterungen versorgt. Jeder Verbesserungswunsch, soweit technisch umsetzbar, ist immer willkommen.

Oyunun üçüncü yamasında şunları farkettim: İşci alıp onu tarlaya yollayabiliyoruz, bir nevi otomatik pilot. Ayrıca bu yama ile traktör garaj dışında iken de mazot alabiliyoruz. Traktör temizlemi işlemi için öncelikle temizleme hizmetini en az bir yıldız artırmamız lazım vs... Şaun için bunlar dikkatimi yeni yamada çekti. Yeni yamalarla yeni sorunlar çözüleceğe benziyor, tahminimden daha hızlı. Takılma sorunu ben aşırı derece yok ama takır takır gitmiyor. Bunun sistemle alakası yok, oyunla alakalı bir sorun olduğu açık. O yüzden kimse makinasından kaynaklanan bir sorun olduğunu sanmasın, GTA 4 ' ü kaldıran makinalar bu oyunda takılıyorsa belli ki sorun oyunda. Onu da yakında bir yama ile çözerler. Şöyle bir en full ' e getirdim ayarları, görüntüyü görmeniz lazım. Tekerleklerin dönmesi bile dehşet.

Yukarıdaki mesajı okuyunca üzüldüm, devamı gelmesi gereken bir oyun....

aynen cok aşırı kasıyo cafede tüm pc lerde denedim hepsinde kasıyo çözünürlüğü düşürdüm oynamak için kasma kesti ama bu sefer garajdan tablayı cıkarmak için arkaya bağladığım zamn biçer ilermemiyo olduğu gibi kalıyo bi kaç sanıye sonra tablayı salıyo sinir oldum kaldırdım oyunu:D

akay_624 link=topic=35280.msg301179#msg301179 date=1287002796' Alıntı:
aynen cok aşırı kasıyo cafede tüm pc lerde denedim hepsinde kasıyo çözünürlüğü düşürdüm oynamak için kasma kesti ama bu sefer garajdan tablayı cıkarmak için arkaya bağladığım zamn biçer ilermemiyo olduğu gibi kalıyo bi kaç sanıye sonra tablayı salıyo sinir oldum kaldırdım oyunu:D

Ayyynı Sorun Bendede Oluyor Uyuz Oldum kız-*sw kız-*sw kız-*sw kız-*sw kız-*sw kız-*sw kız-*sw duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0

arkadaşlar bn oyunu kurdum simgesine tıkladığım zaman farklı çalıştıra girio bi türlü oyun açılmıo neden yapabilir yanıtlarınızı bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...