Landwirtschafts-Simulator 2011-Demo Versiyonu

Ynt: Landwirtschafts-Simulator 2011-Demo Versiyonu

ewt daha ilk bindik ondada kangonun üzerine çıktık :D kaldı orda :D çıktım bende :D ama çok güzel oyun.birde tam version olsa güzel olucak gibi.

burak_179_19 link=topic=35281.msg300367#msg300367 date=1286705210' Alıntı:
saol kardeşim eline sağlık cok guzel oyun full cıkarsa onuda paylasırsın inş

Takipdeyim..Hemde Çıkar çıkmaz.Ama ls serisinin en güzel standart ' a oturmuş oyunu 2009 idi ondan sonrası biraz hayal kırıklığı oldu..İnşallah son tüketici beklentilerini karşılar oyunlar.

arkadaşlar ls nin resmi sitesinde bişey okudum eğer tekrar buluşcam.şöyle bişeler yazıodu:biz ls serisine başlamadan önceki en büyük hedefimiz ls 12 idi bu ls serileri sadece tanıtım amaçları ls 12 ile bütün dünyayı sallamayı düsünüyouz bizim planımız bu.oyun üzerinde 4 senedir calısıyoruz.böle bisiler yazıodu bulunca paylascam

error could not init 3d system shader model 2.0 is required arkadaşlar bu uyarıyı alıyorum ya atı ekran kartı kullanıyorum sistemi windows 7 ye çevirdim onunla bi alakası olurmu acaba daha önce ls 2009 oynuyodum ama windows 7 olunca bu uyarı çıkmaya başladı yardımlarınızı bekliyorum lütfen

zemzemiyeli link=topic=35281.msg300506#msg300506 date=1286736451' Alıntı:
arkadaşlar ls nin resmi sitesinde bişey okudum eğer tekrar buluşcam.şöyle bişeler yazıodu:biz ls serisine başlamadan önceki en büyük hedefimiz ls 12 idi bu ls serileri sadece tanıtım amaçları ls 12 ile bütün dünyayı sallamayı düsünüyouz bizim planımız bu.oyun üzerinde 4 senedir calısıyoruz.böle bisiler yazıodu bulunca paylascam

bende öle düşünüorum be abi yaw.. hani hasarlar bilmemneler süper bi oyundu ls 2011 gördük nasıl olduğunu bencede bu adamların başka bir planı var.. yani şu ls2011 i yaparak biz yeni oyun çıkardık diyemez bu adamlar çok az bir grafik farkı dışında ne yenilik var allah aşkına.. ya umudum her zaman var ama bunu yapmamaları lazım en azından dediğin gibi az sabredin vs gibisinden bir açıklamayla vermeleri lazımdı bu ls2011 çok kişinin hayalleri yıkıldı bu sene eminim..